Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Sześć medali dla szachistów na Indywidualnych Szkolnych Mistrzostwach Województwa [ZDJĘCIA]

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

W dniu 6 czerwca 2022 na hali sportowej w Przeworsku rozegrano turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego. Gminę Brzozów reprezentowało 12 szachistów.

Uczniowie dzielnie walczyli zdobywając medale i zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach. Złoto wywalczyły Gabriela Dziadosz w kategorii klas pierwszych, Maja Mazurek w kategorii klas ósmych, które reprezentowały Szkołę Podstawową Nr 1 w Brzozowie. Złoto zdobył również Dawid Futyma w kategorii klas piątych ze Szkoły Podstawowej w Górkach. Srebrne medale wywalczyły Karolina Dziadosz w kategorii klas trzecich, Milena Owsiana wśród uczennic klas piątych oraz Maria Krzysztyńska w kategorii klas ósmych Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie.

Dobre wyniki uzyskali:

4 miejsce Franciszek Drożdżal kategoria klas 4 (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie),
5 miejsce Szymon Opaliński kategoria klas 1 (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie),
5 miejsce Klaudia Futyma w kategoria klas 8 (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie),
8 miejsce Szymon Florek w kategoria klas 2 (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie),