Dzisiaj jest: 25.3.2023, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Sanok

1 2 62

Kierowca vw uderzył w przepust. Był nietrzeźwy i nie miał uprawnień do kierowania
Kierowca vw uderzył w przepust. Był nietrzeźwy i nie miał uprawnień do kierowania
 • Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w Czaszynie. W wyniku uderzenia w przepust, poważnie ranny został młody kierowca volkswagena. Przetransportowano go do szpitala. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.
 • Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do jednej z sanockich firm i kradzież sejfu. W środku znajdowały się pieniądze i dokumenty. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźni decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
 • Mieszkanka gminy Lesko poprosiła wczoraj o pomoc policjantów. Kobieta nie chciała przekazać swojego wnuka pod opiekę pijanemu ojcu. Funkcjonariusze ustalili, że 33-latek, nie tylko wszczął awanturę domową, ale przyjechał pod dom teściowej swoim samochodem, mając w organizmie prawie promil alkoholu.
 • Prawidłowa postawa świadka przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna widząc, że nietrzeźwy wsiada do samochodu i odjeżdża, pojechał za nim, aż do miejsca zamieszkania. O wszystkim poinformował policjantów. Kierujący bmw miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie 37-latka zadecyduje sąd.
 • Mężczyzna, który w niedzielę w Sanoku podpalił samochód, usłyszał zarzuty. To nie jedyne przestępstwo, jakiego się dopuścił tego dnia. Grozi mu kara nawet kilku lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju.
 • Wczoraj policjanci zostali powiadomieni o kobiecie, która z obrażeniami trafiła do leskiego szpitala. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w trakcie wędrówki przez bieszczadzkie lasy, 46-latka znalazła się zbyt blisko gawry niedźwiedzia, który ją zaatakował.
 • W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej służy ponad dwa tysiące funkcjonariuszy. Dzisiaj (23 lutego) do tego grona dołączyło 58 nowych adeptów. To jedna z największych grup w ostatnich latach, która w komendzie oddziału ślubowała stać na straży granic.
 • Dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego, wykorzystując elementy umundurowania Służby Celnej, podejmowali czynności służbowe. Wprowadzili w błąd personel sklepu i sprawdzali legalność wyrobów tytoniowych, a następnie na ulicy zatrzymywali samochody, aby je kontrolować. Odpowiedzą za przywłaszczenie funkcji funkcjonariusza publicznego.
 • Prawidłowa postawa świadka, przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna, który kierował oplem, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie 65-latka zadecyduje sąd.
 • Miło nam poinformować, że w uznaniu zasług za aktywną działalność zawodową i społeczną postanowieniem Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości uhonorowany został pan Franciszek Maresz, leśnik, długoletni dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, emerytowany nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń absolwentów.
 • Trzej mężczyźni zostali przygnieceni przez ciągnik rolniczy. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.
 • Prawidłowa postawa świadka, przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna, który kierował peugeotem, miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie 56-latka zadecyduje sąd.
 • Zdecydowana postawa świadka przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu pijanego kierującego. Mężczyzna, który kierował audi a4, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie 44-latka zadecyduje sąd.
 • Właściwa postawa dwóch świadków, przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna, który kierował seatem miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie 30-latka zadecyduje sąd.
 • Wczoraj w Olszanicy, na drodze prowadzącej w kierunku miejscowości Wańkowa, doszło do wypadku drogowego, w którym udział brały trzy samochody osobowe. 45-latka kierująca oplem, w wyniku zdarzenia, trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa i barku. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
 • Funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka w dynamicznej akcji zatrzymali obywatela Ukrainy transportującego imigrantów z Afganistanu i Turcji. W trakcie pościgu przemytnik porzucił pojazd wraz z pasażerami i usiłował ukryć się w pobliskim lesie.
 • Funkcjonariuszy patrolujących Sanok zaniepokoił sposób jazdy nissana i zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że 77-letni kierowca miał udar i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Dzięki zaangażowaniu i szybkiej reakcji policjantów, mężczyzna niezwłocznie trafił do szpitala.
 • Warunki jakie dziś od rana panują na drogach powiatu leskiego, wymagają od kierowców zmiany techniki jazdy. W wielu miejscach nawierzchnia jest śliska, a to utrudnia jazdę kierowcom. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość i gwałtowne manewry mogą spowodować utratę panowania nad pojazdem, a w konsekwencji doprowadzić do kolizji i wypadków.
 • Lescy policjanci zatrzymali 35-latka poszukiwanego listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Krośnie. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej w Hoczwi. Ponadto okazało się, że kierował samochodem mimo wyroku sądu zakazującego prowadzenia wszelkich pojazdów. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

1 2 62