Dzisiaj jest: 25.1.2021, imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Sanok

1 2 46

Imigranci oraz organizatorzy ich przerzutu zatrzymani w Bieszczadach
Imigranci oraz organizatorzy ich przerzutu zatrzymani w Bieszczadach
 • Mieszkańcy powiatu sanockiego odpowiedzą za bezpodstawne wezwanie służb. 39-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna zadzwonili na numer alarmowy, twierdząc, że na jednej z posesji leży ranna osoba. Gdy policjanci i załoga pogotowia ratunkowego dotarli na miejsce, okazało się, że zgłoszenie jest nieprawdziwe. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.
 • Gmina Sanok konsekwentnie realizuje budowę sieci kanalizacji sanitarnych na terenie swoich miejscowości. Po zrealizowaniu w ostatnich latach budowy kanalizacji sanitarnej w Tyrawie Solnej oraz w Mrzygłodzie, rozpoczęto prace związane z podłączeniem kolejnych trzech miejscowości tj. Hłomczy, Łodziny i Dobrej. Na obecną chwilę zrealizowano już ok. 70% sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości...
 • Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 20-latek. Młody mężczyzna jest podejrzany o dwukrotne dokonanie kradzieży z włamaniem oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 • Aby zagwarantować pracownikom konkurencyjne warunki finansowe, Kaufland każdego roku aktualizuje wynagrodzenia osób zatrudnionych w firmie. Pracownicy sieci po raz kolejny będą mogli liczyć na podwyżkę. Planowane miesięczne wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca w sieci Kaufland wyniesie nawet do 4100 zł brutto.
 • 20-letnia mieszkanka Zahoczewia prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem i daewoo matiz, którym kierowała spadł z mostu do rzeki. Tylko dzięki szybkiej reakcji kobiety, która była świadkiem tego zdarzenia i wezwaniu przez nią pomocy, młoda kobieta została uratowana przed utonięciem.
 • W miniony weekend policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu sprawdzali, czy właściciele stoków narciarskich w powiecie bieszczadzkim, stosują się do zaleceń sanitarnych. Sprawdzali czy przestrzegane są obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.
 • Gmina Sanok dbając o dynamiczny i stały rozwój, w ramach naboru Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych złożyła wnioski o uzyskanie środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego na łączną kwotę 17 253 140, 48 zł brutto.
 • Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Prusiek, w powiecie sanockim. Kierujący renaultem potrącił 76-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł.
 • Duże opady śniegu i minusowe temperatury powodują, że warunki na drogach są trudne. Kierujący muszą pamiętać, że na śliskiej nawierzchni, droga hamowania znacznie się wydłuża. Taka aura stwarza niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Śnieg i minusowe temperatury powodują, że warunki na drogach są trudne. Kierujący muszą pamiętać, że na śliskiej nawierzchni, droga hamowania znacznie się wydłuża. Taka aura stwarza niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie. Wczoraj zgłoszenie i podjęte działania pomogły kobiecie, której groziło wychłodzenie. Nietrzeźwa 39-latka leżała na chodniku w rejonie jednego ze sklepów na terenie Sanoka. Na zewnątrz panują niskie temperatury. Gdyby nie odpowiednia...
 • Szybka i skuteczna interwencja służb pozwoliła zapobiec tragedii. 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego próbował odebrać sobie życie. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
 • Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 15-latka. W sobotę do Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu chłopca. Prowadzone przez policjantów, strażaków i strażników granicznych działania zakończyły się po kilkudziesięciu minutach. Chłopiec został odnaleziony w lesie i przekazany pod opiekę rodzinie.
 • Wczoraj minęło 30 lat od katastrofy śmigłowca w Cisnej, w której zginęli policjanci, pracownik policji i żołnierze-piloci. W tym roku uroczystości upamiętniające katastrofę miały bardzo skromny charakter - salwa honorowa nie przerwała bieszczadzkiej ciszy. Kwiaty przy obelisku, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. Henryka Moskwy, złożył kom. Paweł Rysz I Zastępca...
 • Pomimo policyjnych apeli dotyczących rozwagi i przestrzegania obowiązujących przepisów, wciąż nie brakuje kierowców - amatorów szybkiej jazdy. Policjanci w miniony weekend zatrzymali 7 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym.
 • 53-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zgłosił interwencję, bo pokłócił się ze swoim znajomym. Okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną do odbycia kary aresztu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
 • Kierowco, zachowaj rozwagę na drodze! Zimno, mokro i ślisko – to wszystko wpływa negatywnie na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Wobec tego policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i zwracanie szczególnej uwagi na pieszych.
 • Mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne poprosił o policyjną interwencję wobec agresywnego, nietrzeźwego syna. Jedyną możliwością dotarcia do mężczyzny było przepłynięcie Jeziora Solińskiego. Dzięki pomocy strażaków ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, policjanci dotarli łodzią po awanturnika. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
 • Sanoccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hyundaiem, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,6 promila alkoholu. 43-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego w takim stanie wiózł dwoje dzieci.

1 2 46

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.