Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Krosno

1 2 34

Ucieczka przez rzekę nietrzeźwego kierowcy
Ucieczka przez rzekę nietrzeźwego kierowcy
 • Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Króliku Polskim. W zdarzeniu śmierć poniósł 36-letni motocyklista.
 • Zatrzymani zostali kierowcy guada i crossa, którzy w miniony wtorek 6 kwietnia urządzili sobie nielegalny rajd w rezerwacie „Mójka” (leśnictwo Kąkolówka, Nadleśnictwo Strzyżów). Jeden z nich usiłował staranować strażnika leśnego zatrzymującego ich do kontroli.
 • Towarzyskie spotkanie dwójki znajomych swój finał miało w policyjnym areszcie. Najpierw para razem piła, gdy doszło między nimi do sprzeczki, mężczyzna chcąc żeby kobieta opuściła jego dom, fałszywie zgłosił, że zraniła go nożem. Kiedy 42-latka trafiła do wytrzeźwienia, pijany 41-latek postanowił ją odzyskać i przyjechał po nią pod komendę.
 • Policjanci wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka kilogramów zabronionych substancji, m.in. amfetaminę, marihuanę, haszysz oraz blisko 6 tysięcy tabletek ecstasy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.
 • Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia toyoty z oplem, na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Dwoje uczestników wypadku odniosło obrażenia i zostało przetransportowanych do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
 • Pierwszy dzień wiosny to także Międzynarodowy Dzień Lasów. Tego dnia wystartuje ogólnopolska kampania „Łączą nas Drzewa”. Przez prawie półtora miesiąca, do końca kwietnia, w wielu miejscach w Polsce zostaną posadzone drzewa i odbędzie się szereg leśnych imprez.
 • Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący toyotą, który podróżował krajową 19 przez Miejsce Piastowe. Mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił nietrzeźwemu kierowcy kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.
 • Krośnieńscy policjanci ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych o włamania do siedziby firmy w Szczepańcowej. Przestępcy ukradli elektronarzędzia i sprzęt komputerowy o łącznej wartości ponad 60 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych przedmiotów, a członkowie złodziejskiej grupy zostali tymczasowo aresztowani.
 • Krośnieńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą realizowali sprawę nieuprawnionego udostępnienia danych objętych tajemnicą bankową. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów byłej pracownicy banku. 28-letniej podejrzanej grozi milionowa kara grzywny oraz więzienie.
 • Leśnicy, przewodnicy górscy i członkowie Stowarzyszenia Eksploracyjno-Historycznego „Galicja” wzięli udział w spotkaniu przypominającym o bitwie, jaka 12 marca 1915 roku rozegrała się na górze Manyłowa (teren Nadleśnictwa Baligród). Jego celem było uczczenie poległych i robocza dyskusja na temat sposobu upamiętniania tragicznych wydarzeń sprzed lat.
 • Policjanci zatrzymali 45-latka, który jest podejrzany o dokonanie serii kradzieży na terenie Krosna i Łężan. Mężczyzna kradł rowery, sprzęt elektroniczny, dokumenty, pieniądze, a także usiłował ukraść dwa samochody. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
 • 6 marca, z okazji Dnia Kobiet, Centrum Handlowe VIVO! oraz klub żużlowy Wilki postanowili sprawić mieszkankom Krosna wyjątkową niespodziankę. Nieoczekiwanie na ulicach miasta pojawili się znani żużlowcy, którzy napotkanym kobietom wręczali kwiaty i Karty Podarunkowe VIVO! Nie zabrakło wspólnych zdjęć pamiątkowych z czołowymi zawodnikami beniaminka I ligi żużlowej.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę w Krośnie. W zderzeniu trzech samochodów osobowych i ciężarówki, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na czas usuwania skutków kolizji, wprowadzono ruch wahadłowy.
 • W piątek 26 lutego Marek Marecki, dyrektor RDLP w Krośnie, powołał Ewę Tkacz na stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Stuposiany. Zastąpiła ona Jana Mazura, który został zastępcą dyrektora krośnieńskiej RDLP.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj w Krośnie. Kierujący bmw potrącił starszego mężczyznę, przechodzącego przez przejście. W wyniku doznanych obrażeń, pieszy zmarł w drodze do szpitala.
 • Oszuści wykorzystują coraz to nowe metody oraz korzystają z tych sprawdzonych i nadal wyłudzają pieniądze od starszych osób. W minionym tygodniu ofiarami oszustów padło małżeństwo z Krosna. Policjanci apelują o szczególną rozwagę i zdrowy rozsądek.
 • Krośnieńscy policjanci apelują do właścicieli nieruchomości o regularne odśnieżanie dachów oraz usuwanie zwisających sopli. Spadające złogi śniegu i lodu stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego.
 • 24-letni pieszy został potrącony przez samochód osobowy na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.
 • Z okazji Walentynek VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów mega promocję. W dniach 11-13 lutego, do zakupionej Karty Podarunkowej o wartości min. 150 zł, Centrum Handlowe doda w prezencie aż 50 zł na drugiej karcie!

1 2 34

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.