Dzisiaj jest: 25.1.2021, imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Krosno

1 2 33

Brony w lesie, czyli zabójczych kolców ciąg dalszy [ZDJĘCIA]
Brony w lesie, czyli zabójczych kolców ciąg dalszy [ZDJĘCIA]
 • Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyzn, którzy okradali kościelne skarbonki. Podejrzani to dwaj 31-letni mieszkańcy Krosna. Przestępczy tandem został już przesłuchany. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 • Policjanci z Korczyny wydali nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do jego bezpośredniego otoczenia wobec 51-latka. Mężczyzna podejrzewany jest o stosowanie przemocy domowej.
 • 4 stycznia w całej Polsce rozpoczęły się ferie zimowe. W dobie pandemii wypoczynek uczniów wygląda nieco inaczej niż dotychczas, dlatego też VIVO! Krosno wraz z Karpacką Państwową Uczelnią w Krośnie, Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym i Fundacją SOS na Ratunek przygotowali dla dzieci niezwykle ciekawe warsztaty online, realizowane w formie spotkań na żywo. Zajęcia zaplanowano w dniach 11-15...
 • Od 28 grudnia obowiązuje nas tzw. Narodowa Kwarantanna. W tym czasie siłownie, kluby fitness, baseny i większość miejsc gdzie moglibyśmy spalić nadmiarowe kalorie oraz zgubić kilka kilogramów, pozostają zamknięte. Potrwa to przynajmniej do 17 stycznia, co wymusza na nas zrewidowanie naszych standardowych noworocznych postanowień.
 • Komunikat dla kierowców. Informujemy, że 29 grudnia (wtorek) zamknięta dla ruchu będzie ulica Lewakowskiego na odcinku od ul. Krakowskiej do ul. Lniarskiej. Utrudnienia są spowodowane wykonaniem zaplanowanych praca budowy sieci ciepłowniczej w Krośnie. Rozkopy będą prowadzone na jezdni i chodniku. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o korzystanie z alternatywnych dróg dojazdu.
 • 19-letni kierowca audi w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 115 km/h. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy krośnieńskiej drogówki. Młody mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.
 • Krośnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności dachowania samochodu osobowego we Wrocance. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, żaden nie odniósł poważnych obrażeń.
 • Lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni to grupy zawodowe, które od początku trwania pandemii dzielnie walczą z nieobliczalnym koronawirusem. Ciężką i odpowiedzialną pracę medyków doceniło Centrum Handlowe VIVO! Krosno, które przygotowało dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie świąteczne upominki. Na ręce Pana Andrzeja Jurczaka - Dyrektora placówki - trafiło aż 156 Kart Podarunkowych...
 • Niecodzienne spotkanie z dzikim zwierzem miał Zdzisław Gładysz, leśniczy leśnictwa Niewistka w Nadleśnictwie Brzozów. Wracając w miniony piątek z lasu, na jego obrzeżu w śródpolnej kępie tarniny usłyszał szamotanie przypominające zrywanie się wielkiego ptaka do lotu. Po chwili ujrzał … rysia!
 • Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Rymanowie. 25-letni kierujący seatem zjechał z drogi, w wyniku czego jej samochód dachował. Do szpitala trafił kierowca oraz podróżujący z nim pasażer.
 • AKTUALNOŚCI Rozmiar czcionki czcionka normalna czcionka średnia czcionka duża KGP BEZPIECZNE ZAKUPY ŚWIĄTECZNE Data publikacji 11.12.2020 Powrót Generuj PDF Drukuj W tym roku przygotowania do świąt jak również same święta mają nieco innych charakter. To niestety za sprawą panującej na świecie pandemii koronawirusa SARS-COV-2 i obostrzeń z nią związanych. W otwartych od 28 listopada galeriach...
 • Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji mercedesa z volkswagenem w Miejscu Piastowym. Kierujący byli trzeźwi i nie odnieśli poważnych obrażeń. Na czas usuwania skutków zdarzenia, wprowadzono ruch wahadłowy.
 • Krośnieńscy policjanci, jak co roku w okresie jesienno - zimowym, sprawdzają miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne. Niskie temperatury stanowią poważne zagrożenie dla osób samotnie mieszkających, nadużywających alkoholu oraz bezdomnych.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy na al. Jana Pawła II w Krośnie. Kierujący autobusem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Jego życia nie udało się uratować.
 • Dwie osoby odniosły obrażenia i trafiły do szpitala na skutek zdarzenia drogowego w miejscowości Równe. 19-letni kierujący bmw zjechał z drogi i dachował.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Krośnie. W zderzeniu motocykla z fiatem, ucierpiał 17-letni kierujący jednośladem. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
 • Pomimo trwającej pandemii koronawirusa wiele instytucji ograniczyło bądź zawiesiło swoją działalność. Nie dotyczy to jednak procederu uprawianego przez oszustów, którzy wykorzystując nowe metody oraz korzystając z tych sprawdzonych, wyłudzają pieniądze od starszych osób.
 • 11-letni chłopiec został potrącony przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych w Dukli. Poszkodowanego przetransportowano śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Rzeszowie. Kierujący fiatem był trzeźwy.
 • Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Baczyńskiego w Krośnie. Kierujący fordem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

1 2 33

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.