Dzisiaj jest: 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Krosno

1 2 37

Pijany kierowca hyundaia sprawcą zdarzenia drogowego [ZDJĘCIA]
Pijany kierowca hyundaia sprawcą zdarzenia drogowego [ZDJĘCIA]
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Potok. Kierowca opla, by nie zderzyć się z dostawczym mercedesem, wjechał do rowu. Dwie osoby odniosły obrażenia. Uczestnicy byli trzeźwi.
 • Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Krośnie. 33-letni kierujący skodą zjechał z drogi, w wyniku czego jego samochód dachował. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają życiu mężczyzny.
 • Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Jedliczu. W zdarzeniu śmierć poniósł 51-letni kierujący renaultem, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Zręcin. W czołowym zderzeniu renaulta z volkswagenem, trzy osoby doznały obrażeń i wymagały pomocy medycznej. Kierujący byli trzeźwi.
 • Firma ESET wskazuje na odwrócenie trendu zagrożeń dla urządzeń z systemem Android. Jak wynika z najnowszego raportu przedstawiającego wyniki badań z zakresu cyberbezpieczeństwa ESET T2 2021 (obejmującego okres od maja do sierpnia br.), liczba wykrytych złośliwych programów na urządzenia wyposażone w jeden z najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych wzrosła niemal o jedną trzecią. Jednym...
 • Jesień, to czas wzmożonej aktywności migracyjnej zwierząt. Należy zatem zachować szczególną ostrożność podróżując drogą przecinającą tereny leśne lub miejsca oznaczone znakami ostrzegającymi przed niebezpieczeństwem wtargnięcia na jezdnię dzikich zwierząt.
 • W ramach kampanii „Dla lasu. Dla ludzi” we wtorek 5 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju odbył się wernisaż wystawy prac laureatów konkursów „Leśne Fotografie” organizowanych przez RDLP w Krośnie od 20 lat.
 • 74-latek został przygnieciony przez pojazd trójkołowy podczas zjazdu ze stromego wzniesienia. Mężczyznę z obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania jesiennych prac polowych.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Wujskie. 33-letni motocyklista podczas wyprzedzania uderzył w rowerzystę. W wyniku zdarzenia 61-letni mężczyzna doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 • Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem usłyszała 67-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego. Podejrzana ciągnęła po jezdni czworonoga, który przywiązany był do haka holowniczego jej samochodu. Kobieta najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
 • 2 października, w sobotę, odbędzie się finał IV Urodzin VIVO! Krosno. Na ten dzień Centrum przygotowało dla swoich klientów moc urodzinowych atrakcji. III Urodzinowy Bieg na Orientację, prezentacja nowych Ambasadorów VIVO!, liczne konkursy z nagrodami, pokazy i spotkania z ciekawymi gośćmi to tylko nieliczne z zaplanowanych tego dnia wydarzeniami.
 • Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Bajdy. Kierujący fiatem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. 45-latek, z poważnymi obrażeniami, został przetransportowany do szpitala.
 • Zwycięstwem ekipy Grupy Bieszczadzkiej GOPR zakończyły się XXVI Ogólnopolskie Zawody w Ratownictwie Górskim w Karłowie (Góry Stołowe). Mocnym punktem trzyosobowej drużyny jest od lat Dominik Jagieła, podleśniczy w Nadleśnictwie Dukla.
 • 24-letni motocyklista ucierpiał w zderzeniu z hyundaiem w Odrzykoniu. Kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń i trafił do krośnieńskiego szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.
 • Tym razem regionalne uroczystości odbyły się na terenie Nadleśnictwa Lubaczów w czwartek 2 września. Rozpoczęła je msza święta w kościele w Baszni Górnej, koncelebrowana pod przewodnictwem ks. bpa Mariana Rojka, zaś część oficjalną zorganizowano w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.
 • Po dziwnym i trudnym roku Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy ponownie zaprasza wszystkich do rozpogodzenia codzienności za sprawą fascynujących przeżyć artystycznych. Już 14 raz podkarpackie Krosno stanie się przestrzenią spotkań z rozmaitymi przejawami sztuki niezależnej oraz okazji do udziału w wielu ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Tegoroczna edycja Strachów – sygnowana...
 • Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Teodorówka. W wyniku zderzenia seata z hyundaiem, do szpitala przewieziono 32-letniego kierującego seatem. Uczestnicy byli trzeźwi.
 • Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia motorowerzysty z samochodem osobowym w miejscowości Iwla. 60-letni kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala. Motorowerzysta był nietrzeźwy.
 • W poniedziałek, mimo deszczowej pogody, rozpoczął się plener artystyczny pod hasłem „Duch lasu”, współorganizowany przez Nadleśnictwo Dukla i Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu Zdroju.

1 2 37