Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Brzozów

1 2 92

Międzynarodowy tydzień w Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak [ZDJĘCIA]
Międzynarodowy tydzień w Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak [ZDJĘCIA]
 • W dniu 13 lipca o godzinie 23:20 w miejscowości Humniska kierujący samochodem osobowym honda nie zachował należytej ostrożności podczas wymijania w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem marki renault. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.
 • Pani Agnieszka od lat borykała się z nadmiernymi kilogramami, dziś cieszy się życiem i z dumą prezentuje swoją niesamowitą metamorfozę. Na kurację namówiła ją mama, ale sama przyznaje, że to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Zmienił się nie tylko wygląd, kolor włosów, ale też samopoczucie, pewność siebie i wyniki badań.
 • Sklepy sieci Alta w Brzozowie oraz Starej Wsi prowadzą od kwietnia zbiórkę pieniędzy dla Olivii z Brzozowa, która choruję na zespół mielodysplastyczny.
 • Dziś tj., 4 lipca przez Brzozów przebiegała trasa 29 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Startujący z Sanoka kolarze wjechali do Brzozowa około godziny 10:15 pokonując ulice 3 Maja, Słoneczną, Pańki, Armii Krajowej, Mickiewicza, Kościuszki i Rzeszowską. Na ulicach Brzozowa pojawiło się wielu mieszkańców, którzy z bliska dopingowali uczestników wyścigu. Na lotnym...
 • Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Muzeum Regionalne im. Adama Fastnachta w Brzozowie przygotowało szereg działań związanych ze świętowaniem jubileuszu. W czerwcu na brzozowskim rynku można było obejrzeć wystawę plenerową przybliżającą ojców polskiej niepodległości. Z kolei w okresie wakacyjnym z myślą o turystach i mieszkańcach spędzających letni odpoczynek w mieście,...
 • W sobotę 30 czerwca, dziewczynki z Zespołu Tańca Nowoczesnego „GAG”, ze Szkoły Podstawowej im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu, brały udział w wakacyjnym wyjeździe do Rzeszowa.
 • W sobotę 30 czerwca br., na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Słonecznej w Brzozowie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Brzozowa.
 • "Masz Wybór" pod takim hasłem w piątek 29 czerwca przed firmą handlową "KLEKS" odbyła się konferencja prasowa poświęcona akcji wspierania lokalnego biznesu w Brzozowie. Organizatorami byli Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników Swojak oraz Stowarzyszenie Brzozowski Ruch Konserwatywny.
 • Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Dzieci Gór i Dolin” to jedno z najpopularniejszych i największych wydarzeń kulturalnych w regionie podkarpackim. W tym roku odbyła się już 14-ta edycja tej imprezy. Honorowym Patronatem imprezę objął Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Piotr Uruski. Na festiwal przybyły do Gminy Dydnia zespoły ludowe z Bułgarii, Łotwy, Macedonii, Ukrainy i z Polski.
 • Wycieczki, zajęcia plastyczne i rekreacyjne to tylko część atrakcji przygotowanych dla jedenastu uczniów zza wschodniej granicy, którzy spędzają wakacje w Brzozowie. Dzieci pochodzą z niezamożnych rodzin o polskich korzeniach mieszkających w Samborze. Dla wielu z nich to jedyna okazja zagranicznego wyjazdu. Razem z dziećmi z Ukrainy przyjechało też dwoje opiekunów.
 • „Gdyby to Korwin zobaczył...” napisał na facebookowym koncie jeden z internautów, nawiązując do głośnej wypowiedzi tego polityka, w której głosił on niższość intelektualną kobiet. Do udowodnienia swej tezy Korwin-Mikke wykorzystał szachowe listy rankingowe, stwierdzając, iż w ich pierwszej setce nie ma żadnej kobiety. No cóż, jeszcze nie, ale…
 • Mimo niskiej temperatury brzozowianie świętowali Dni Miasta w parku miejskim. W niedzielę wystąpili tam laureaci konkursu piosenki polskiej "Nie takie stare… jak świat", orkiestra Fire Band wraz z solistami, Markus P, Kwarta Czystey. Gwiazdą wieczoru była Shazza, która podbiła serca publiczności. W wolnej chwili można było skorzystać z przygotowanych na tą okazje stoisk oraz ogródka piwnego. Dla...
 • Wanda i Banda była główną gwiazdą sobotniej imprezy w parku miejskim w Brzozowie w ramach dni miasta. Zanim pojawiła się na scenie, przed publicznością wystąpiły zespoły: Biegun Zachodni, P.A.G.E., Fairy Tale Show. Zobacz materiał filmowy.
 • W sobotę, 23 czerwca członkowie Zespołu Tańca Estradowego „GEST” brali udział w wyjeździe na zakończenie roku szkolnego do Rzeszowa. W programie wyjazdu był FLY PARK oraz czas na zakupy w galerii Handlowej Millenium Hall. Dobra zabawa i czas na zakupy z pewnością był potrzebny po pracowitym kolejnym roku naszej działalności.
 • Dzisiaj przed godziną 10.00 w miejscowości Haczów z niewyjaśnionych przyczyn kierujący seicentem mężczyzna zjechał z drogi, po czym uderzył w metalową barierę. Kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Brzozowie. Natomiast pasażer został zabrany karetką pogotowia. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
 • W czerwcu kl. II gimnazjum zaprezentowała efekt swojej całorocznej pracy nad projektem edukacyjnym „ Bądź fit – trenuj w domu”. W przygotowanej prezentacji uczniowie zachęcali wszystkich do prowadzenia zdrowego trybu życia poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę, uprawianie sportów oraz ruch i spacery na świeżym powietrzu.
 • Dnia 20 czerwca 2018r. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 im. M. Konopnickiej w Brzozowie, na terenie ogrodu po raz pierwszy odbył się BAL PIRATA, który prowadzony był przez „pirackiego wodzireja”, a na który przybyli m. in. piraci, marynarze oraz wszyscy ci, którzy chcieli pobawić się na pokładzie statku.
 • Dla blisko 3,5 tysiąca uczniów w gminie Brzozów rok szkolny 2017/2018 dobiegł dziś końca. Uroczyste zakończenie w Brzozowie - podobnie jak we wszystkich miejscowościach rozpoczęła msza św.
 • Kilkaset kibiców dopingowało biało-czerwonych w brzozowskiej Strefie Kibica, podczas meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej na Mundialu w Rosji. Na ogromnym telebimie młodsi i starsi obejrzeli starcie z Senegalem. Na ławce kibiców wespół z mieszkańcami zasiadał też burmistrz Brzozowa Józef Rzepka.

1 2 92

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.