Dzisiaj jest: 23.7.2019, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Brzozów

1 2 109

Ktoś zgubił pieniądze. Policja szuka właściciela
Ktoś zgubił pieniądze. Policja szuka właściciela
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia się dwóch rowerzystów, na jednym z krośnieńskich osiedli. W wypadku ucierpiała 59-letnia cyklistka, która z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.
 • W niedzielę 21 lipca br., będącą ostatnim dniem imprezy cyklicznej Dni Brzozowa pierwszą z przygotowanych atrakcji sportowych dla wszystkich rodzin były „Brzozowskie Biegi Rodzinne” z koronnym dystansem na brzozowską milę, podczas których dzieci wraz z rodzicami wykazały się wyjątkową sprawnością fizyczną oraz dobrą współpracą podczas biegów sztafetowych.
 • W miniony piątek brzozowscy policjanci obchodzili Święto Policji. W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Brzozowie została przeprowadzona uroczysta zbiórka, która była okazją do podziękowań i awansów. Podczas tegorocznego Święta Policji 26 funkcjonariuszy otrzymało akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.
 • Od piłkarskich zawodów sportowych adresowanych do najmłodszych uczestników Dni Brzozowa tj. Dziecięcej Ligi Mistrzów rozpoczął się blok sportowy trzeciej odsłony imprezy cyklicznej. W zawodach sportowych w przyjętym systemie rozgrywkowym tzw. każdy z każdym rywalizowało łącznie dziesięć drużyn, w tym sześć z rocznika 2008 i 2009 oraz cztery z rocznika 2010 i młodsi.
 • Do zdarzenia doszło około godz 14.00 w Grabownicy Starzeńskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca dodge caravan, jadąc w kierunku Sanoka uderzyła w tył poprzedzającego ją opla corse, a następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do wywrócenia pojazdu na dach. Oboje kierowcy byli trzeźwi. Wskutek tego zdarzenia kierująca dodge doznała obrażeń i trafiła do...
 • Od warsztatów aktywizacyjnych dla seniorów w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta w Brzozowie rozpoczął się drugi dzień obchodów Dni Brzozowa. Tematyka warsztatów, na wstępie których uczestników przywitała Dorota Schmidt – Kierownik Zespołu Świetlic Środowiskowych oraz Agnieszka Adamska z Muzeum Regionalnego objęła zajęcia szydełkowe, scrapbooking, decoupage, gry i zabawy stolikowe oraz...
 • Zbigniew i Jolanta Leń właściciele „STAREJ PIEKARNI 1965” zapraszają 21 lipca na Dni Gminy Domaradz podczas których odbędzie się spotkanie dotyczące akcji „Cała Polska piecze chleb”, a także korzyści wynikających z kupowania pieczywa w lokalnej piekarni. Prelekcję o godzinie 18.30 wygłosi Tadeusz Rolnik z Niebieszczan. Serdecznie zapraszamy.
 • Dorota Kamińska – dotychczasowa Radna Rady Miejskiej w Brzozowie oraz Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w wyniku tajnego głosowania, nad przebiegiem którego czuwała Komisja Skrutacyjna obradującą pod przewodnictwem Krzysztofa Bednarczyka, przy szesnastu głosach za oraz dwóch przeciw została wybrana nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej w Brzozowie. Pozostałymi...
 • Podczas pierwszego dnia (18.07 br.) rozpoczynającego obchody tegorocznego święta tj. XXIII Dni Brzozowa odbyła się pierwsza edycja Warsztatów Postcrossingu w Muzeum Regionalnym w Brzozowie, spotkanie autorskie z Agnieszką Mrozek – osobą o wielu pasjach w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby Piotr & Piotr Woroniec – zatytułowanej „Kształt różnicy” w...
 • Gmina Brzozów rozpoczęła realizację projektu pn.: „Dni tradycji i kultury Ziemi Brzozowskiej” dofinansowanego z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Dotychczas odbyły się warsztaty haftu krzyżykowego oraz bibułkarstwa prowadzone przez przez Panią Grażynę Hanus i Czesławę Witek. Powyższe warsztaty zostały zrealizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ludzi Twórczych w Brzozowie.
 • Informujemy, że w związku z organizacją tegorocznych Dni Brzozowa w dniach od 20 do 21 lipca br., zostały udostępnione miejsca parkingowe dla osób uczestniczących w imprezie na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Kościuszki, przy budynku Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej – naprzeciw stadionu MOSiR oraz na terenie tzw. Zakładu Handlu.
 • Informujemy, że w dniu dzisiejszym w godzinach od 7:00 do 12:00 w związku z organizacją imprezy cyklicznej XXIII Dniami Brzozowa możliwość wjazdu na płytę brzozowskiego rynku będą mieli wyłącznie mieszkańcy budynków ze strefy rynku oraz wystawcy biorący udział w Dniach Brzozowa.
 • Pochodzący z Humnisk Norbert Huber, który od przyszłego sezonu rozgrywkowego 2019/2020 zasili szeregi Skry Bełchatów – jednego z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce, który reprezentując nasz Kraj w rozgrywkach Ligi Narodów Final – Six w miesiącu lipcu br., w Chicago zdobył brązowy medal, odwiedził rodzinne strony i był w dniu 18 lipca br., gościem Burmistrza Brzozowa Szymona...
 • Informujemy, iż rozstrzygnięto ogłoszony przed kilkoma dniami konkurs na sześć voucherów na potrawy serwowane w mobilnych punktach gastronomicznych podczas zlotu foodtrucków w ramach nadchodzących Dni Brzozowa 2019, które odbędą się w dniach 18-21 lipca br.
 • W sobotnie popołudnie dnia 13 lipca 2019 roku Młodzieżowy Klub Sportowy „Sokół” Domaradz świętował jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Pierwszym, a jednocześnie najważniejszym punktem uroczystości był towarzyski mecz piłki nożnej. Na boisku, po przeciwnych stronach stanęli naprzeciw siebie obecni zawodnicy MKS „Sokół” Domaradz oraz byli zawodnicy, trenerzy, działacze i sympatycy klubu....
 • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. ogłasza konkurs. Zrób zdjęcie swojego kompostownika oraz upraw wyhodowanych dzięki nawożeniu przez kompost i wyślij na podany adres e-mail: biuro@pgk-brzozow.pl wraz z formularzem zgłoszeniowym.
 • Jedną z głównych atrakcji nadchodzących Dni Brzozowa będzie zlot foodtrucków. W ich trakcie na stadionie MOSiR w Brzozowie w dniach 20 i 21 lipca obędzie się otwarcie sezonu foodtruck’owego. Kilkanaście wyspecjalizowanych w przyrządzaniu i wydawaniu potraw specjalistycznych samochodów pełniących rolę mobilnego punktu gastronomii będzie serwować mieszkańcom miasta wyjątkowe potrawy z całego...
 • Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn w której na pozycji środkowego wystąpił pochodzący z Humnisk Norbert Huber w fazie grupowej Ligi Narodów w Chicago pokonując Brazylijczyków i Irańczyków zapewniła sobie awans z pierwszego miejsca do półfinału rozgrywek. Zespół dowodzony przez Vitala Heynena w fazie finałowej turnieju zakończył zmagania na trzeciej pozycji za Rosją i USA.
 • Na dzień 19 lipca br., tj. piątek Kazimierz Zajdel wiceprzewodniczący Rady Miejskiej zwołał XIII zwyczajną sesję Rady Miejskiej w Brzozowie. Sesja odbędzie się o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brzozowie (I piętro, p. 117), ul. Armii Krajowej 1.

1 2 109

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.