Dzisiaj jest: 27.11.2020, imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Brzozów

1 2 145

Uwaga! Kluby Sportowe! Wystartował nabór w ramach Rządowego Programu KLUB – edycja 2021
Uwaga! Kluby Sportowe! Wystartował nabór w ramach Rządowego Programu KLUB – edycja 2021
 • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium „Bony na innowacje dla MŚP – etap I usługowy i II inwestycyjny POIR 2014-2020”.
 • Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłasza otwarty konkurs ofert na dofinansowanie – ze środków pochodzących z budżetu państwa – zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku.
 • Prowadzona od kilku lat przez Fundacja PlasticsEurope Polska kampanii edukacyjno-społeczna pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku” przypomina o szkodliwości spalania odpadów w piecach, przydomowych kotłowniach i na wolnym powietrzu.
 • Jak bezpiecznie wspierać organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczne w obecnej sytuacji? Z pomocą przychodzi e-wolontariat – to nie tylko realne wsparcie dla organizacji, ale także możliwość rozwoju różnorodnych talentów i umiejętności.
 • Rolniku! Przypominamy! Już naprawdę niewiele czasu zostało na wypełnienie obowiązku spisowego – tylko do końca listopada br.!!!
 • Przypomina się, że opiekunowie uczniów zamieszkujących na terenie Gminy Brzozów mogą ubiegać się o zasiłek szkolny, który może być przyznany uczniowi znajdującemu się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej, z powodu zdarzenia losowego w szczególności: śmierci rodzica lub prawnego opiekuna, nagłej choroby w rodzinie ucznia, pożaru, powodzi, zalania domu lub mieszkania, albo działania innych sił...
 • Kierowca audi, który wczoraj w Jasienicy Rosielnej spowodował kolizję, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna wyprzedzał kolumnę pojazdów, najechał na tył poprzedzającej go toyoty. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.
 • Firma CRB Lublin w związku z realizacją projektu w ramach Osi Priorytetowej I. Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Młodzi z POWERem” nr projektu POWR.01.02.01-18-0006/19 oraz obowiązkiem informacyjnym wynikającym z umowy o dofinansowanie...
 • Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie informuje, że w związku z wykonaniem nawierzchni asfaltowej na drodze powiatowej Nr 2044R Krzemienna - Ulucz w km 6+200-7+420 w miejscowości Ulucz - odcinek żwirowy zostanie zamknięta droga dla ruchu pojazdów w dniach od 25.11.2020 r. (środa) do 28.11.2020 r. (sobota), w godz. 7:00-19:00 z możliwością przedłużenia. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy...
 • Miejska Biblioteka Publiczna w Brzozowie jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt...
 • GAZ-SYSTEM 30 października ogłosił nabór wniosków do XI edycji Funduszu Naturalnej Energii. To konkurs grantowy na dofinansowanie projektów o tematyce ekologicznej. W tym roku łączna kwota dla laureatów konkursu wynosi blisko pół miliona złotych. Wnioski można przesyłać do 17 grudnia 2020 roku, do godz. 23:59, na adres mail: fne@gaz-system.pl.
 • Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków z/s w Przemyślu zrealizował krótki film, w którym przybliża społeczeństwu kim jest konserwator zabytków i docenia walory dziedzictwa kulturowego naszego regionu. Ich obowiązkiem jest dbanie o zabytki oraz upowszechnianie wiedzy o historii, architekturze i dziedzictwie. Podjęli to wyzwanie i w sposób konsekwentny prowadzą politykę informacyjną na stronie...
 • W sobotę, 21 listopada br., zmarł w wieku 85 lat o. Marian Kępka SJ, jezuita, duszpasterz w Nowym Sączu, Gliwicach i Starej Wsi, proboszcz w Czechowicach-Dziedzicach, przełożony domu w Rudzie Śląskiej, wieloletni opiekun Wspólnot Ruchu Światło-Życie.
 • Wspólnie działania kryminalnych z brzozowskiej komendy i funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie doprowadziły do zatrzymania dwóch oszustów. 26 i 30-latek okazując sprzedającemu sfałszowane potwierdzenie wykonania przelewu, nabyli volkswagena wartego blisko 90 tys. złotych. Policjanci odzyskali samochód, a dwaj mieszkańcy powiatu rzeszowskiego usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu...
 • Przypomina się, że opiekunowie uczniów zamieszkujących na terenie Gminy Brzozów mogą ubiegać się o zasiłek szkolny, który może być przyznany uczniowi znajdującemu się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej, z powodu zdarzenia losowego w szczególności: śmierci rodzica lub prawnego opiekuna, nagłej choroby w rodzinie ucznia, pożaru, powodzi, zalania domu lub mieszkania, albo działania innych sił...
 • W tym pełnym refleksji czasie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości należy pamiętać o tych ludziach, którzy oddali swoje życie za wolność. Tym bardziej, że listopad to też czas zadumy, wypełniony wspomnieniami o tych, którzy odeszli.
 • Dzięki wzorowej reakcji świadka, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 57-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, manewrując na parkingu przy jednym ze sklepów w Brzozowie, uderzył w zaparkowaną tam przyczepę. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 • Uwaga kierowcy! To dobra wiadomość dla tych, którzy muszą stać w korkach dojeżdżając do skrzyżowania ulic: Armii Krajowej, Mickiewicza, 3 Maja i Plac Grunwaldzki w Brzozowie. Od dziś (tj. 17 listopada 2020 roku) przywrócona zostaje sygnalizacja świetlna. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zasad ruchu drogowego.
 • MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp.k., CTS Sp. z o.o. i KDKiNFO Sp. z o.o. realizują projekty tzw. antycovidowe, w ramach środków pozyskanych z PARP. OPERATORZY udzielają wsparcia przedsiębiorstwom na szkolenie / doradztwo / coaching pracowników. Sektory, które mogą skorzystać z udziału w projektach po kliknięciu Więcej.

1 2 145

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.