Dzisiaj jest: 3.5.2024, imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

Poseł Ziemi Brzozowskiej - Adam Śnieżek wziął udział w turnieju szachowym w Haczowie [ZDJĘCIA]

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

18 lutego podczas Turnieju Szachowego w Szkole Podstawowej w Haczowie, Poseł Ziemi Brzozowskiej - Adam Śnieżek miał przyjemność rozegrać partię szachów z Maksymilianem Wojtuń. Chłopiec w 2020 roku mimo, że był najmłodszym uczestnikiem zawodów szachowych, został Mistrzem Polski a w roku 2021 r. został Wicemistrzem Polski.

Dla posła zaszczytem była możliwość rozegrania partii szachów z tak utalentowanym młodym mistrzem. Po 15 minutowej batalii Maksymilian Wojtuń zwyciężył potwierdzając swoje umiejętności. Po zakończeniu turnieju Adam Śnieżek wręczył medale i nagrody oraz pogratulował zwycięzcom i uczestnikom.

Źródło: Informacje Nadesłane