Dzisiaj jest: 27.10.2021, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Areszt tymczasowy za posiadanie narkotyków

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Areszt tymczasowy za posiadanie narkotyków
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego marihuanę. 25-letni mieszkaniec Rzeszowa, usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków odurzających. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających, uzyskali policjanci z wydziału wywiadowczo interwencyjnego rzeszowskiej komendy. Podejrzewany mężczyzna miała przebywać w rejonie ul. Armii Krajowej. Na miejscu policjanci zauważyli i wylegitymowali dwóch mężczyzn. Ich podejrzenia potwierdziły się. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Więcej narkotyków, w postaci suszu roślinnego, funkcjonariusze znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu.

25-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, w ilości 62 gramów.

Zebrane w sprawie materiały, policjanci przesłali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator przesłuchał podejrzanego i przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.


W piątek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.