Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Gol Pilszaka na wagę remisu. Brzozovia Brzozów remisuje 2:2 z Karpatami Klimkówka

Dodano: 10 lat temu
Redakcja poleca!

W meczu trzeciej kolejki klasy „A” Brzozovia Brzozów remisuje 2:2 przed własną publicznością z Karpatami Klimkówka, za sprawą celnie oddanego strzału na bramkę przez Rafała Pilszaka, osiem sekund przed gwizdkiem sędziowskim zakańczającym mecz.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania należała do przyjezdnych. Karpaty Klimkówka od pierwszych minut spotkania w ramach III kolejki grała pressingiem narzucając swój styl gry, co umożliwiło im przesunięcie gry do środkowej strefy boiska. Po licznych błędach obrońców i szybkiej grze z kontry rywali, Brzozovia Brzozów traci w pierwszych 27 minutach gry dwie bramki. Na nieszczęście widzów, wynik utrzymuje się do końca pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie meczu gospodarze wyszli na murawę zmotywowani do walki co było widać w postawie zawodników. Pierwszego kontaktowego gola strzelił dla gospodarzy Robert Florek, wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem Karpat.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się przegraną, Rafał Pilszak w ostatnich ośmiu sekundach doliczonego czasu przez sędziego, strzela wyrównującego gola. Brzozovia Brzozów, remisuje z Karpatami Klimkówka 2:2