Dzisiaj jest: 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Ruszył sezonowy posterunek Policji w Polańczyku

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Ruszył sezonowy posterunek Policji w Polańczyku

Podkarpacie to region, który posiada wiele walorów przyciągających turystów. Podczas wakacji sporo osób będzie wypoczywać na bieszczadzkich szlakach i nad Zalewem Solińskim. Nad bezpieczeństwem wypoczywających będą czuwać policjanci. Od wczoraj, w Polańczyku działa sezonowy posterunek Policji, który dysponuje własną przystanią i kilkoma służbowymi motorówkami.

Na okres wakacyjny, podkarpaccy policjanci wzmacniają jednostki, na terenie których znajdują się atrakcyjne turystycznie miejscowości. Tam, do służby zostają skierowani dodatkowi funkcjonariusze.  

Wczoraj w Polańczyku, na okres wakacji ruszył sezonowy posterunek Policji. Policjantów pracujących na co dzień w tej popularnej miejscowości wypoczynkowej, wsparło dodatkowo 9 funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem turystów wypoczywających latem w Bieszczadach. Szczególną uwagę będą zwracać na tereny wokół Zalewu Solińskiego.


Służbowe łodzie prowadzić będą policyjni steromotorzyści, którzy będą reagować na niebezpieczne zachowania, sprawdzać trzeźwość osób korzystających ze sprzętu pływającego. W razie potrzeby, będą gotowi, by ruszyć z pomocą.

Funkcjonariusze będą też zwracać uwagę na łowiących ryby, czy posiadają oni odpowiednie zezwolenie.

Odprawę, rozpoczynającą ich służbę w Bieszczadach, przeprowadzili wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Lesku podinspektor Grzegorz Koczera wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie młodszym inspektorem Piotrem Kluzem.
Źródło: KPP Lesko
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.