Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Poszukiwany mężczyzna wpadł, bo nie miał maseczki

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Poszukiwany mężczyzna wpadł, bo nie miał maseczki
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Sanoccy policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który siedział na przystanku bez maseczki. Okazało się, że 42-latek był poszukiwany do odbycia kary aresztu. Mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Policjanci, podczas codziennej służby, sprawdzają respektowanie i stosowanie się mieszkańców do obowiązujących restrykcji. Osoby nieprzestrzegające obostrzeń, muszą liczyć się z konsekwencjami. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo, zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy. 

W niedzielę po godz. 11 w Sanoku, policjanci podjęli interwencje wobec mężczyzny, który siedział na przystanku bez zakrytych ust i nosa. Za to wykroczenie, 42-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego został ukarany mandatem. Podczas sprawdzania jego danych, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary aresztu. 42-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.


Pamiętajmy o tym, że obowiązujące ograniczenia oraz nakazy mają na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich. Dlatego bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem. Aby postępować zgodnie z obowiązującym prawem, musimy używać maseczek ochronnych. Stosowane do tej pory przyłbice, chusty czy szaliki mogą być wciąż noszone, ale jako dodatkowy środek ochrony, poza maseczką. Zasada ta obowiązuje zarówno w przestrzeni publicznej - na ulicach, placach czy deptakach - jak i w sklepach. Ważne, aby używać maseczki w sposób właściwy - musimy mieć dokładnie zasłonięte usta i nos. Więcej na temat  obowiązujących obostrzeń na stronie www.gov.pl.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.