Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

44-latek ranił nożem swojego znajomego

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
44-latek ranił nożem swojego znajomego
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Sanoccy policjanci zatrzymali 44-latka podejrzanego o ranienie nożem o rok starszego znajomego. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała i narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, kilka minut po północy, na terenie Sanoka. Z ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do kłótni, podczas której 44-latek ranił nożem swojego o rok starszego znajomego.

Pokrzywdzony został przetransportowany do szpitala. Nie wymagał hospitalizacji. Po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na stan trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.


Nietrzeźwy był także napastnik. W  chwili zatrzymania miał blisko 2  promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj, 44-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut spowodowania lekkich obrażeń ciała i narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dalsze czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.