Dzisiaj jest: 25.2.2021, imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Odpowiedzą za bezpodstawne wezwanie Policji

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Odpowiedzą za bezpodstawne wezwanie Policji

Mieszkańcy powiatu sanockiego odpowiedzą za bezpodstawne wezwanie służb. 39-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna zadzwonili na numer alarmowy, twierdząc, że na jednej z posesji leży ranna osoba. Gdy policjanci i załoga pogotowia ratunkowego dotarli na miejsce, okazało się, że zgłoszenie jest nieprawdziwe. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj po godzina 16 oficer dyżurny sanockiej komendy Policji otrzymał niepokojące zgłoszenie. Z informacji wynikało, że na terenie jednej z miejscowości, na posesji leży ranna osoba i potrzebuje pilnie pomocy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz załoga karetki pogotowia. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali mężczyznę, który nie potrzebował pomocy. Mieszkaniec powiatu sanockiego był zdziwiony interwencją. Oświadczył, że nic mu nie jest, a zgłoszenie jest nieprawdziwe.


Okazało się, że na numer alarmowy zadzwonił jego brat wraz ze znajomą. Oboje w chwili interwencji byli nietrzeźwi. W organizmie mieli po około 1,5 promila alkoholu. Za wywołanie niepotrzebnej interwencji służb ratunkowych mieszkańcy powiatu sanockiego odpowiedzą teraz przed sądem.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.