Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Hotelowi złodzieje zatrzymani

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Hotelowi złodzieje zatrzymani
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

W piątek doszło do kradzieży sprzętu gospodarczego w jednym z hoteli, w gminie Ustrzyki Dolne. Złodzieje wpadli w trakcie opróżniania kontenerów ze sprzętem, zostali ujęci przez ochronę hotelu. Zatrzymani mieszkańcy powiatu jasielskiego ukradli sprzęt o wartości blisko 2000 złotych.

W piątek, policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży w jednym z hoteli, w gminie Ustrzyki Dolne. Ochrona hotelu ujęła dwóch mężczyzn, którzy ukradli z pomieszczeń gospodarczych sprzęt oraz materiały ogrodnicze. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn i przewieźli do policyjnego aresztu. 

Łupem sprawców padły m.in. nawozy do trawy, benzyna, sprzęt do pola golfowego. Poszkodowani wycenili wartość strat na blisko 2 tysięce złotych. Mężczyźni dodatkowo przygotowywali do kradzieży sprzęt na kwotę 20 tysięcy złotych. Ochroniarze ujęli ich zaraz po kradzieży, a następnie przekazali policjantom.


Funkcjonariusze wszczęli w sprawie postępowanie. Ostatecznie na podstawie zebranego materiału dowodowego 18 i 29-latkowi zostały przedstawione zarzuty kradzieży oraz usiłowania kradzieży. 
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.