Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Odrzechowa. Uratowany przed utonięciem

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Odrzechowa. Uratowany przed utonięciem
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Gorące letnie dni sprawiają, że wiele osób szuka ochłody w wodzie. Niestety zdarza się, że kąpiel kończy się tragicznie. Do wielu utonięć przyczynia się alkohol wypity przez ofiarę przed wejściem do wody. Jak niewiele trzeba, by znaleźć się w dramatycznej sytuacji, przekonał się mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Na szczęście w porę został wyciągnięty z wody.

W niedzielę około godz. 14, dyżurny sanockiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Odrzechowa z rzeki Czernisławka został wyciągnięty mężczyzna, który nie oddycha i trwa akcja reanimacyjna. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 45-letni meszkaniec powiatu nowosądeckiego, w towarzystwie dwóch mężczyzn i kobiety, pili alkohol nad brzegiem rzeki. W pewnym momencie 45-latek wszedł do wody i popłyną w kieunku drugiego brzegu.


Po chwili zaczął się topić. Został wyciągnięty z wody przez przypadkowego mężczynę. Ponieważ nie oddychał, na brzegu dwie młode kobiety przystąpiły do jego reanimacji. Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy medyczni przejęli akcję reanimacjną. Mężczyźnie udało się przywrócić oddech. 45-latek został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krośnie. W chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.