Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Repertuar kina SOKÓŁ na najbliższe dni

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
Repertuar kina SOKÓŁ na najbliższe dni

W najbliższych dniach od 4 do 7 lipca w kinie w Brzozowie będzie można zobaczyć brytyjski film familijny "Czworo dzieci i COŚ" i thriller produkcji polskiej "Estern". Ceny biletów 16/14 zł 2D.


„CZWORO DZIECI I COŚ”
(2D dubbing pl)

4,5,6,7 LIPCA godz. 17:30
Familijny, przygodowy, prod. Wielka Brytania, reż. Andy De Emmony 
Czas: 110 min. 
Cena biletu: 16/14 zł 2D
W KINACH NA WAKACJE 

Pełna przygód ekranizacja powieści Jacqueline Wilson o współczesnej rodzinie i dziecięcych marzeniach, które od zawsze pozostają takie same. Gratka dla wielbicieli książki „Pięcioro dzieci i Coś”.

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza "przyszywana" siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice

Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Piaskoludek - bo tak się nazywa zabawna kudłata istota - ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Zasada jest taka: jedno życzenie dziennie. Piaskoludek je spełni, ale tylko do zachodu słońca. Nieoczekiwanie na ich drodze staje czarny charakter - Tristan, który odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć Piaskoludka na własność…

Zapowiada się szalona przygoda, bo życzenia dzieci bywają bardzo zwariowane i wpędzają je w niezłe tarapaty.

Bilety online:
 
https://ekobilet.pl/kino-brzozow/czworo-dzieci-i-co-2d-dub-35535
 

„EASTERN”
(2D pl)

4,5,6,7 LIPCA godz. 20:00
Dramat, Thriller, prod.Polska, reż. Piotr Adamski 
Czas: 78 min. 
Cena biletu: 16/14 zł 2D

Szokująca wizja Polski. W tej alternatywnej, dystopijnej rzeczywistości za bramą zamkniętego osiedla, pod okiem monitoringu, toczy się osobliwa gra. Obserwujemy świat, w którym broń jest legalna, naboje można kupić na stacji benzynowej, a życie ludzi reguluje wprowadzony przez państwo bezwzględny kodeks krwi. Dwie dziewczyny zostają wplątane w porachunki między sąsiadującymi rodzinami. Czy możliwe jest odrzucenie zasad rządzących wszechogarniającą kulturą zemsty, pełną przemocy i terroru?

„Eastern” otrzymał trzy nagrody na 38. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie: dla Mai Pankiewicz za odkrycie aktorskie, dla zespołu Pro8l3m za najlepszą muzykę, a także Nagrodę Dziennikarzy za m.in. „przełamywanie konwencji, nieustanne zaskakiwanie widza oraz dwie postaci dziewczęce, których mogłyby pozazdrościć produkcje Marvela”. Film jest pełnometrażowym debiutem Piotra Adamskiego, który jest zarówno reżyserem filmowym, jak i artystą wizualnym.

"Dziewczyny... WYMIATAJĄ. Spokojnie mogłyby (…) spotkać się z Panną Młodą i przybić piątkę z Thelmą i Louise" – Dagmara Romanowska chwali film w Interii

"Czy ten film przełamie monopol, jaki na opowieści o zemście w kobiecym wydaniu miał ostatnio Patryk Vega?" – zadaje pytanie Piotr Guszkowski w „Gazecie Wyborczej"
 
Bilety online: