Dzisiaj jest: 26.2.2020, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Dobijał się do mieszkania - był poszukiwany

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Dobijał się do mieszkania - był poszukiwany

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 22-latka, za którym wydano nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał odbyć karę pozbawienia wolności za uchylanie się od zapłacenia grzywny.

Wczoraj policjanci ogniwa patrolowo-interwenycjnego zostali wezwani do jednego z mieszkań w Ustrzykach Dolnych, gdzie do drzwi miał się natarczywie dobijać mężczyzna. Okazało się, że zdążył on oddalić się przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Policjanci w trakcie patrolowania okolicy, na jednej z ulic, zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi awanturnika. Wylegitymowali go i po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 22-latek nie stawił się do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Zmiana środka podyktowana była uchylaniem się od realizacji wcześniej zasądzonej grzywny za kradzież rozbójniczą.  


22-letni mieszkaniec województwa małopolskiego trafił do policyjnego aresztu.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.