Dzisiaj jest: 26.2.2020, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Wygraj bilety na koncert Raya Bell [KONKURS] [PATRONAT]

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Wygraj bilety na koncert Raya Bell [KONKURS] [PATRONAT]

Mamy do rozdania 5 podwójnych wejściówek na koncert Raya Bell który odbędzie się 20 lutego o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Brzozowskiego Domu Kultury. Wystarczy przekonać nas, że to właśnie Tobie powinniśmy wręczyć bilety.

Portal informacyjny Infopodkarpacie.pl objął patronat nad tym wydarzeniem. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać mail na adres redakcja@infopodkarpacie.pl o tytule „Idę na koncert Raya Bell”. W treści maila proszę podać swoje dane (imię i nazwisko) i powód, dlaczego właśnie tobie mamy wręczyć podwójną wejściówkę. Na zgłoszenia czekamy do 17.02.2020. Do rozdania mamy 5 podwójnych wejściówek na koncert.

​Nazwiska zwycięzców opublikujemy na naszym portalu następnego dnia - 18 lutego. Bilety będą do odbioru w kasie kina przed koncertem za okazaniem dowodu osobistego.
 

O zespole:

Raya Bell powstał w 1986 roku w Sanoku. Od początku swojej działalności był jednym z propagatorów muzyki reggae w Polsce.

Przełomowym momentem był festiwal w Jarocinie, na który Raya Bell został zakwalifikowany w 1991 roku gdzie otrzymał wyróżnienie za pozytywne wibracje. Po występie kariera grupy RAYA BELL nabrała przyśpieszenia. Tego samego roku zagrali na „Reggae nad Wartą” w Gorzowie Wielkopolskim oraz w eliminacjach francuskiego festiwalu „Les Printemps de Bourges”. W 1992 roku Raya Bell ponownie zagrał w Jarocinie jako laureat poprzedniej edycji. Kolejny raz na najsłynniejszym polskim festiwalu wystąpili dwa lata później.

W 1996 zespół zawiesił swoją działalność by po kilku okazjonalnych występach reaktywować się w 2012 roku.

Ostatnio wydana płyta nosi tytuł "Dzieci".
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.