Dzisiaj jest: 15.8.2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Pościg ulicami Krosna. Zatrzymany kierowca był pod wpływem alkoholu

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Pościg ulicami Krosna. Zatrzymany kierowca był pod wpływem alkoholu

Kierujący osobową toyotą nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Pędził drogą, powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu, okazało się, że był pijany. Badanie trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

W niedzielę przed południem, policjanci z wydziału prewencji krośnieńskiej komendy patrolowali miasto. Około godz. 11, na ul. Naftowej zwrócili uwagę na kierującego toyotą, który na widok mundurowych zaczął się dziwnie zachowywać. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej i sprawdzić co jest tego przyczyną. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg.

Kierujący toyotą nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i na skrzyżowanie ul. Naftowej i ul. Tysiąclecia wjechał na czerwonym świetle.

Mężczyzna pędził swoim samochodem, nie zważając na przejścia dla pieszych i znajdujące się na nich osoby. Policjanci zatrzymali pirata drogowego na ul. Krakowskiej.


Po wylegitymowaniu okazało się, że za kierownicą siedzi 40-letni mieszkaniec Krosna. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.   
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.