Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Przyjdź do kina w Brzozowie na film

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Przyjdź do kina w Brzozowie na film

Kino w Brzozowie przygotowało dla widzów pakiet różnorodnych filmów. Jest coś dla dzieci, dla tych którzy lubią się pośmiać... Sympatycy prozy Stephena Kinga będą mogli zobaczyć "Doktor Sen" a fani kapeli KULT obejrzą na dużym ekranie 90-minutowy dokument o zespole w reżyserii Olgi Bieniek. Filmy będą wyświetlane od 13 do 18 grudnia.

„BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”

(2D dubbing pl)
13,14,15,16,17,18 GRUDNIA godz. 16:00
Animacja prod. Francja, USA, Wielka Bryt., reż. Richard Phelan, Will Becher,
Czas: 87 min. 
16/14 zł 2D
 
To nie owca, to obca!

Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach.

Kosmiczny ubaw dla miłośników takich klasyków fantastyki jak „Bliskie spotkania owczego stopnia” i „Owce. Decydujące stado”.

Kolejna animacja studia Aardman, odpowiedzialnego za hity „UCIEKAJĄCE KURCZAKI”, „WALLACE I GROMIT: KLĄTWA KRÓLIKA”, „BARANEK SHAUN. FILM” i „JASKINIOWIEC”.

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

Zwiastun:
 

Bilety online:

„JAK POŚLUBIĆ MILIONERA”

(2D pl)
13,14,15,16,17,18 GRUDNIA godz. 18:00
Komedia, prod. Polska, reż. Filip Zylber, Czas: 104 min. 
16/14 zł 2D

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

Zwiastun:
 

Bilety online:

„DOKTOR SEN”

(2D napisy pl)
13,14,15,16,17 GRUDNIA godz. 20:10
Horror, prod. USA, reż. Mike Flanagan, Czas: 150 min. 
16/14 zł 2D

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w Lśnieniu. Dorosły już Dan Torrence spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

Zwiastun:
 

Bilety online:

|STUDYJNA ŚRODA|
„KULT. FILM”
(2D napisy pl)
18 GRUDNIA godz. 20:20
Dokument, prod. Polska reż. Olga Bieniek, Czas: 90 min.
16/14 zł 2D

„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.

Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

Zwiastun:
 

Bilety online:
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.