Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Na krośnieńskiej obwodnicy zderzyły się dwa auta. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Na krośnieńskiej obwodnicy zderzyły się dwa auta. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego na ul. Podkarpackiej w Krośnie. W wyniku zderzenia dwóch aut, jedna osoba trafiła do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 9, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Wstępnie ustalono, że kierujący volkswagenem, włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo i wjechał tuż przed jadącego w kierunku Jasła renaulta. Jego kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, odbił na lewy pas, gdzie doszło do kolizji z oplem. Ten ostatni wjechał w przydrożną latarnię i ekran akustyczny. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo przejazdu, bez szwanku odjechał z miejsca zdarzenia.

Chwilę później do Komisariatu Policji w Jedliczu zgłosił się kierowca volkswagena, który mógł przyczynić się do zderzenia się renaulta z oplem na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.


W zdarzeniu najbardziej ucierpiał kierującym oplem, który z obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.