Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Wpadł z narkotykami, wcześniej pobił mężczyznę

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Wpadł z narkotykami, wcześniej pobił mężczyznę

U 21-letniego mężczyzny, który pobił mieszkańca Jarosławia, policjanci znaleźli narkotyki. 21-latek usłyszał już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, tuż po północy na terenie Jarosławia. Dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony o pobiciu mężczyzny. Na miejsce zostali skierowani policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego. Pobity mężczyzna podał funkcjonariuszom rysopis, na podstawie którego mundurowi odnaleźli napastnika na jednej z ulic w Jarosławiu. Podczas legitymowania przy mężczyźnie znaleźli susz roślinny oraz skrystalizowaną substancję. Po sprawdzeniu narkotesterem policjanci potwierdzili, że zabezpieczony susz to marihuana. Zabezpieczoną skrystalizowaną substancję funkcjonariusze przekazali do badania biegłemu, który określi, czy jest to narkotyk.


21-letni mieszkaniec Jarosławia został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.