Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

26-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
26-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 1,55 g marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku już wcześniej ustalili, że kilkoro mieszkańców gminy Pruchnik może posiadać narkotyki. Kilka dni temu, na jednej z ulic w Pruchniku, policjanci podjęli interwencję wobec grupy osób siedzących na ławce. W trakcie legitymowania, od jednego z mężczyzn wyczuli woń marihuany. W czasie przeszukania ujawnili u 26-latka pojemnik plastikowy z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany, a znaleziony przy nim susz roślinny zabezpieczony.

Podczas badania testerem narkotykowym okazało się, że w plastikowym opakowaniu znajduje się marihuana o wadze 1,55 g.


Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.