Dzisiaj jest: 26.5.2020, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Pod wpływem alkoholu spowodował kolizję

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Pod wpływem alkoholu spowodował kolizję
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Pilznie zatrzymali sprawcę kolizji, która miała miejsce na ulicy Lwowskiej w Dębicy. Mężczyzna, po zdarzeniu, odjechał z miejsca. Jak się później okazało, był pijany.

Informację o ucieczce sprawcy kolizji na ulicy Lwowskiej w Dębicy, oficer dyżurny odebrał wczoraj przed godz.11. Z relacji poszkodowanej oraz świadka wynikało, że kierujący oplem signum uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena polo. Uderzony pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał do rowu. Policjanci skierowani na miejsce kolizji wezwali karetkę pogotowia do poszkodowanej. 23-letnia mieszkanka Zawady została opatrzona na miejscu, nie wymagała hospitalizacji.

Funkcjonariusze kilkaset metrów od miejsca kolizji ujawnili pojazd biorący udział w zdarzeniu. Opel signum stał unieruchomiony wskutek uszkodzeń. W pojeździe nie było już nikogo. Policjanci ustalili, że opel posiada tablice rejestracyjne, których kradzież zgłoszono kilka godzin wcześniej. W niedzielę przed godz. 13, pilznieńscy policjanci zatrzymali w Gębiczynie 23-letniego mieszkańca tej miejscowości. To on był sprawcą kolizji w Dębicy i jak się później okazało, także sprawcą uszkodzenia dwóch pojazdów w Gębiczynie i Głobikowej. Mężczyzna był pijany, miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.


Zatrzymanego osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów.
 
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.   
Źródło: KPP Dębica
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.