Dzisiaj jest: 18.11.2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

„Aktywna Kolbuszowa 2019” już za nami [ZDJĘCIA]

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
„Aktywna Kolbuszowa 2019” już za nami [ZDJĘCIA]

Święto muzyki, czyli XIV edycję Spinacz Festiwal połączono w tym roku z zawodami sportowymi „Aktywna Kolbuszowa 2019”. Rywalizacja sportowa, w której wzięło udział 170 osób, odbyła się w lasach zarządzanych przez Nadleśnictwo Kolbuszowa.

3 sierpnia 2019 r. w ramach muzycznego wydarzenia na ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej „Białkówka” odbyły się zawody sportowe „Aktywna Kolbuszowa 2019”. Organizatorem wydarzenia była Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej oraz Fundacja Herkules All Sports.   


Miasteczko zawodów zlokalizowane było na terenie szkółki leśnej w Świerczowie, skąd odbywały się starty zawodników. Konkurencji było sześć, tj. biegi na dystansie 5 km i 10 km, bieg dla dzieci na dystansie 400m, nordic walking, wyścig rolkarzy – jazda indywidualna na czas i wyścig rowerowy – jazda indywidualna na czas. Wyniki poszczególnych rywalizacji dostępna są na stronie http://wyniki.b4sport.pl.  
Źródło: RDLP Krosno / Tekst: Natalia Batory / Zdjęcia: Natalia Batory, Lesław Kaczor
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.