Dzisiaj jest: 6.12.2019, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Zakończona realizacja projektu w ramach PPOW 2017-2020 [ZDJĘCIA]

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Zakończona realizacja projektu w ramach PPOW 2017-2020 [ZDJĘCIA]

W dniach 25-26 lipca br. w Wujskiem odbyły się warsztaty z serowarstwa połączone z seminarium dotyczącym przedsiębiorczości na terenach wiejskich. Mieszkańcy dowiedzieli się, jak wytwarzać 6 rodzajów sera dojrzewającego, m.in.: Korycin, Żuławski, Gouda, Feta, Oscypek, Camembert.

Uczestnicy warsztatów zapoznali się także z zasadami zakładania działalności gospodarczej oraz z zasadami pracy w ramach działalności nierejestrowanej. Warsztaty i seminarium zostały zorganizowane w ramach projektu pn. „Organizacja warsztatów serowarstwa i seminarium w celu ukierunkowania społeczności lokalnej na rozwój przedsiębiorczości oraz wyposażenie w sprzęt nagłośnieniowy Wiejskiego Domu Kultury w Wujskim” w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy wsi na lata 2017-2020. W ramach projektu zakupiono także koszulki z logo oraz sprzęt nagłośnieniowy do Wiejskiego Domu Kultury. Całkowita wartość projektu wyniosła ok. 21 tys. zł, z czego dofinansowanie w ramach PPOW 2017-2020 stanowiło 10 tys. zł.

Źródło: GS
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.