Dzisiaj jest: 17.10.2019, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Zakład Ubezpieczeń Społecznych dla kolonistów w Myczkowcach [ZDJĘCIA]

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Zakład Ubezpieczeń Społecznych dla kolonistów w Myczkowcach [ZDJĘCIA]

Kolejny raz pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych współorganizowali i uczestniczyli w warsztatach dla dzieci odpoczywających podczas kolonii organizowanych przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach.

W ramach turnusów, dla dzieci młodzieży organizowane są rożnego rodzaju zajęcia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz edukacyjne.

Organizowane jest m.in. „miasteczko ruchu drogowego”, pokaz pierwszej pomocy oraz sprzętu i pojazdów straży pożarnej. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wypoczywających kolonistów.

Po raz czwarty – na zaproszenia dyrektora ośrodka ks. B. Janika – w warsztatach edukacyjnych pojawił się blok poświęcony ubezpieczeniom społecznym.
 

 
Przedstawiciele ZUS oprócz prelekcji organizują każdorazowo dla grup ponad 100 dzieci warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami, dzięki którym dzieci łatwiej przyswajają i wykazują się wiedzą związaną z ubezpieczeniami społecznymi. Interesująca forma przekazu, atrakcje, zabawa w tym rywalizacja zespołowa – skutkują tym, że uczestnikom pozostają radosne wspomnienia i wiedza kojarzona z łatwym dostępem i zaufaniem do instytucji. Inauguracja warsztatów edukacyjno-informacyjnych odbyła się w poniedziałek – 8 lipca 2019 r. w Ośrodku CARITAS w Myczkowcach.
 
W przedsięwzięciu uczestniczyli m.in. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcja Transportu Drogowego, Policja, Straż Pożarna, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, PZM.
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.