Dzisiaj jest: 31.5.2023, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu [ZDJĘCIA]

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!
Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu [ZDJĘCIA]

11 maja br, w Sanoku odbyły się Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu. Była to już 10. edycja tych zawodów. Nasz region przypadł do gustu organizatorom i uczestnikom tych wydarzeń, którzy trzeci rok z rzędu pojawili się w naszym mieście. Na starcie, zorganizowanym w sanockim skansenie zameldowało się kilkadziesiąt osób, które wraz ze swoimi psami mieli do pokonania trzy trasy wiodące przez Góry Słonne (Mini – 15 km, Mid – 25 km, Long – 40 km).

Podczas ceremonii medalowej, zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które wręczył Wiceburmistrz Grzegorz Kornecki wraz z organizatorami tego wydarzenia. Warto dodać, że wyniki, jakie osiągnięto podczas Mistrzostw Polski w Sanoku będą wliczone do klasyfikacji Pucharu Polski.

Dogtrekking to najbardziej przyjazna, zorganizowana formą wypoczynku dla psa i jego właściciela. Jest skierowany dla wszystkich bardziej lub mniej aktywnych właścicieli psów. Uczestnictwo w Dogtrekkingu nie wymaga szczególnych przygotowań. Każdy może wziąć udział. Zapraszamy już za rok.

 
Źródło: UM Sanok, fot. fb.com/dogtrekkingcompl