Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Wypadek z udziałem pijanego pieszego

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Wypadek z udziałem pijanego pieszego

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Rzeszowie na ul. Powstańców Warszawy. 42-letni mężczyzna, przebiegający przez jezdnię poza przejściem dla pieszych został potrącony przez kierującego lancią. Następnie w lancię uderzył jadący za nią ford. Przemieszczona siłą uderzenia lancia wjechała z kolei w fiata pandę. Okazało się, że pieszy był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.50. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący lancią, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ruchu ul. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Hetmańskiej na skrzyżowaniu z ul. Podwisłocze potrącił przebiegającego przez jezdnię, 42-letniego mężczyznę. Następnie w tył lancii uderzył jadący za nią, 37-letni kierujący fordem. W wyniku zderzenia lancia została przemieszczona na fiata pandę, który jechał w tym samym kierunku, prawym pasem ruchu.

Okazało się, że 42-latek przebiegał przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Mężczyzna był również pijany. Badanie wykazało u niego niemal 3 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia, ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.


Policjanci ustalaj teraz szczegółowe okoliczności całego zdarzenia. 
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.