Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Zbliżają się Mistrzostwa Polski w K-1 Rules

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Zbliżają się Mistrzostwa Polski w K-1 Rules

Stowarzyszenie Samuraj Sanok i Agencja Knockout zapraszają na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formule K-1 juniorów, seniorów – kobiet i mężczyzn.

W dniach 26-28 kwietnia 2019 r. w naszym mieście w „Arenie Sanok” odbędą się oficjalne Mistrzostwa w K1 Rules i elmininacje do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata. Po raz pierwszy obok nagród rzeczowych dla uczestników Gali Finałowej w postaci zestawów odżywek i odzieży sportowej organizatorzy przygotowali  również nagrody finansowe! Podczas turnieju na obiekcie będą funkcjonować stoiska z cateringiem, odżywkami, odzieżą sportową i sprzętem do sportów walki.

Cegiełki/Bilety na Galę Finałową można nabyć od 1 kwietnia br. w: Vitamin Shop (Sanok, ul.Szopena 1), Samuraj Fight Gym (ul. Lipińskiego 73) i Siłowni Master w cenie 15 zł (trybuny) 35 zł (krzesła obok ringu na płycie Areny) ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA dlatego może dojść do sytuacji, że w dniu Gali Finałowej BILETY MOGĄ BYĆ NIEDOSTĘPNE!

Od 27 marca 2019 r (wtorek) można dokonywać rezerwacji biletów online. GALA FINAŁOWA ODBĘDZIE SIĘ 28.04.2019 r. (niedziela). Bilety będą też dostępne w limitowanej ilości w punktach poza Sanokiem min. Brzozów i Lesko.

SPONSORAMI GŁÓWNYMI MISTRZOSTW POLSKI SĄ – CIARKO, TRANS-SAN MARCIN CIEŚLIK, VITAMIN-SHOP SANOK, INDUSTRY & TRADE – POZOSTALI SPONSORZY – ELBUD SANOK, ROYAL PALACE SANOK, BELLA TRANSPORT, DOMINO GRUPA, SZACHOWNICA

Więcej informacji można uzyskać na oficjalnym profilu fb organizatora – Samuraj Sanok (kliknij)
 

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu K-1 Rules
26-28 kwietnia 2019 r. (Arena Sanok)

26 kwietnia 2019 r. – konferencja, losowanie turnieju
27 kwietnia 2019 r.
  • (godz. 9.00 – 20.00): walki eliminacyjne
28 kwietnia 2019 r.
  • (godz. 9.00 – 16.00) – walki półfinałowe i finały kategorii juniorów
  • (godz. 18.00) –  gala finałowa
Źródło: UM Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.