Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

60-lecie sanockiego hokeja! Wielki mecz w Arenie Sanok

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
60-lecie sanockiego hokeja! Wielki mecz w Arenie Sanok

Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja oraz drużyna Ciarko KH 58 Sanok serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków hokeja na mecz z okazji 60-lecia istnienia tej dyscypliny w naszym mieście. Mecz „Gwiazdy STS Sanok” vs Ciarko KH 58 Sanok odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 marca 2019 r. o godzinie 18.00 w Arenie Sanok.

Naprzeciwko siebie staną zawodnicy legendarnego STS-u prowadzone przez gwiazdę sanockiej Stali z lat 70-tych – Franciszka Pajerskiego w asyście Zbigniewa Buczka i Kazimierza Mrugały. W drużynie STS-u zagrają m.in. Tomasz Lisowski, Zygmunt Wójcik, Wojciech Zubik, Tomasz Demkowicz, Marcin Ćwikła, bracia Grzegorz i Maciej Mermerowie, Arkadiusz i Marcin Burnatowie oraz wielu innych znakomitych zawodników. Ich przeciwnikami będą hokeiści Ciarko KH 58 Sanok prowadzeni przez Michała Radwańskiego.


Będzie to niepowtarzalna okazja by spotkać swych idoli z minionych lat. Bardzo prosimy by każdy kibic był ubrany w klubową koszulkę meczową, w których wszyscy będziemy pozować do pamiątkowego zdjęcia po meczu. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. W holu Areny zaprezentowana zostanie niewielka wystawa zdjęć prezentujących ostatnie 60 lat hokeja w Sanoku!

Zapraszamy
Źródło: UG Sanok, MOSiR Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.