Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Rodzice dzieciom – koncert mikołajkowy w PS Nr 2 w Brzozowie [FILM HD]

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Rodzice dzieciom – koncert mikołajkowy w PS Nr 2 w Brzozowie [FILM HD]

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni. W tym roku święty Mikołaj odwiedził nas dzień wcześniej, ale przygotował niesamowitą niespodziankę zarówno dla milusińskich jak i pracowników Przedszkola.

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie, 
Każe dziecko z prezentów się cieszy…”

W czwartkowy ranek o godz. 9.15 cała społeczność spotkała się w sali widowiskowej. Spotkanie rozpoczęło się w bardzo nietypowy sposób. Zamiast pani dyrektor, wszystkich zebranych gości powitała pani Anna Rzepka, która w pewnym momencie zaczęła śpiewać. Podczas jej występu na scenę wchodzili kolejno rodzice przedszkolaków uczęszczających na kółko muzyczne i wykonali koncert o tematyce mikołajkowej. Zaangażowane osoby włożyły wiele trudu i poświeciły bardzo dużo prywatnego czasu w przygotowaniu niespodzianki.

Widzowie byli zarówno zaskoczeni jak i zachwyceni koncertem. Dziękując za występ obdarowali rodziców gromkimi brawami i owacją na stojąco. Ten występ na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.
 

Aby obejrzeć film w jakości HD prosimy kliknąć w kółko zębate - jakość - 1080p
Źródło: Anna Rzepka / UM Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.