Dzisiaj jest: 24.4.2019, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Kolejny etap poszukiwań zaginionego mieszkańca Lubatowej [ZDJĘCIA]

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Kolejny etap poszukiwań zaginionego mieszkańca Lubatowej [ZDJĘCIA]

Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w kolejnej akcji poszukiwawczej zaginionego mieszkańca Lubatowej. Pomimo pełnego zaangażowania ratowników, w dalszym ciągu nie udało się odnaleźć 62-letniego mężczyzny.

Kazimierz Pernal jest mieszkańcem Lubatowej. Dwa tygodnie temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W działania poszukiwawcze zaangażowało się już kilkaset osób, jednak w dalszym ciągu los zaginionego pozostaje nieznany.

W piątek policjanci krośnieńskiej jednostki, wspierani przez przewodników z psami patrolowo – tropiącymi, rozpoczęli kolejny etap poszukiwań 62-latka. Wyznaczony rejon działań obejmował obszar od rogowskiego przysiółku „Debrza” do „Żebrackiego potoku” w miejscowości Równe.

Mróz i porywisty wiatr, nie ułatwiały realizacji zadania. 62-latka niestety nie odnaleziono.

Następnego dnia strażacy ochotnicy, członkowie grupy ratowniczo – poszukiwawczej, rodzina zaginionego, mieszkańcy sąsiednich miejscowości oraz policjanci przystąpili do kolejnego etapu działań. Tym razem poszukiwacze przeczesywali rozległy teren obejmujący rejon Iwonicza, Klimkówki, Rogów i Miejsca Piastowego. Pomimo wielogodzinnej walki z trudnymi warunkami terenowymi oraz  przejmującym zimnem i wiatrem, ratownicy nie odnaleźli zaginionego.

  

62-latek ma około 170 cm wzrostu, piwne oczy, krótkie włosy i jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w jeansy koloru ciemnego, niebieski polar i czarne buty.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Rymanowie, tel (13) 43 29 375 lub całodobowo do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 310 lub tel. alarmowy 112.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.