Dzisiaj jest: 21.5.2019, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

„Witaj szkoło, będzie nam wesoło” [ZDJĘCIA]

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
„Witaj szkoło, będzie nam wesoło” [ZDJĘCIA]
fot.: Marek Wójcik

Z takim radosnym okrzykiem blisko 80 dzieci z rocznika 2011 zostało przyjętych do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie. Stało się to podczas uroczystego pasowania dnia 8 listopada 2018r., którego dokonał p. dyrektor Tomasz Żak w asyście przewodniczącej Rady Rodziców, p. Magdaleny Korony.

Uczniowie czterech klas pierwszych, pod wodzą swoich wychowawczyń po ponad miesięcznych przygotowaniach do pełnienia roli ucznia zaprezentowali swoje umiejętności recytatorsko – wokalne. Dali im wyraz podczas prezentacji programu artystycznego, który pokazali licznie zgromadzonym rodzicom. Całości dopełniła piękna dekoracja przygotowana przez p. Czesławę Gadomską, nauczycielkę techniki i plastyki w tutejszej szkole podstawowej. Wielkie emocje, jakie towarzyszyły uczniom odmalowały na wielu dziecięcych twarzach rumieńce. Udzieliły się one również rodzicom, którzy niejednokrotnie przeżywali te wzruszające chwile po raz pierwszy.


Zwieńczeniem całej uroczystości było rozdanie słodkich upominków przygotowanych przez Radę Rodziców. Do grona darczyńców dołączyli również przedstawiciele Banku PKO BP, którzy obdarowali pierwszoklasistów gadżetami firmowymi. Sprawiły one nowo upieczonym uczniom wiele radości.

Krystyna Pitera
Regina Łobaza
Małgorzata Franus
Beata Haduch
Beata Lorenc
Komentarze
  • I tak rok w rok. Pokolenie za pokoleniem
    Mi to wyglada jakby panstwo zabieralo nam dzieci. Od tego momentu nie mamy wplywu na ich edukacje. Zreszta, obiektywnie te zdjecia wygladaja jakby dzieci byly wcielane do jakiejs bojowki. Dla kogo one maja sie uczyc dla sztandaru czy dla siebie? I czyje to jest swieto bo napewno nie dzieci. One jeszcze nie wiedza ze beda uczone jak nie myslec samemu.
    Obiektywnie / 2018-11-19 09:35 26 [+] 24 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.