Dzisiaj jest: 22.4.2019, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Burmistrz Brzozowa o wyborach

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Burmistrz Brzozowa o wyborach

Józef Rzepka kandydat na burmistrza Brzozowa dziękuje mieszkańcom gminy Brzozów za udział w wyborach.

Szanowni Państwo,
 
            Bardzo Państwu dziękuję za okazane mi poparcie i zaufanie. Ciesze się że frekwencja wyborcza była tak wysoka i osiągnęła ponad pięćdziesiąt procent. Świadczy to o dojrzałym społeczeństwie obywatelskim i Państwa poczuciu odpowiedzialności za naszą małą Ojczyznę.
 
            Gratuluję zwycięzcom. Wszystkim nowym i ponownie wybranym radnym życzę owocnej służby ponad podziałami dla dobra mieszkańców mimo różnić politycznych lub światopoglądowych.
 
            Za dwa tygodnie, 4 listopada, odbędzie się druga tura wyborów. Proszę o aktywny w niej udział i oddanie swojego głosu.
 
Józef Rzepka
Burmistrz Brzozowa
Źródło: TS / UM Brzozów
Komentarze
 • Będę i oddam głos
  Oddam głos na Pana bo jakoś nie trawię ludzi którzy jeszcze cztery lata temu na imprezie w agroturystce w Górkach podnosili prawą rękę w geście (pięć piw) z flagą krzyża celtyckiego w tle.Kto wie niech powie jak było lub zaprzeczy Panie "prawie burmistrzu" ONR blisko po piętach stąpa Panie Burmistrzu.Przeszłość się kłania
  Stroma / 2018-10-23 00:56 41 [+] 39 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • .
  Panie Burmistrzu Rzepka, popieram i jestem za Panem całym sercem. Apeluję również do wszystkich wyborców o jak największą frekwencję. Gmina Brzozów rozwija się i to widać wszędzie. Nie dajcie się omamić ludziom chorym z nienawiści, ludziom którzy mają pieniądze i takimi zagrywkami chcą dojść do władzy. P. S. Panie Iwoniczanka, byłem Pana wiernym klientem, od dzisiaj przestaję kupować Pana wodę i dołożę wszelkich starań, aby moja rodzina i sąsiedzi wybrali również innego dostawcę.
  D / 2018-10-23 07:46 25 [+] 29 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • dobrze zorientowany
  Głosujemy na Pana Burmistrza Rzepkę!!!! Nie pozwólmy aby pan od wody w dodatku z Rzeszowa rządził NASZĄ GMINĄ!!!! Nie dajcie się nabrać na obietnice bez pokrycia. W tym całym zamieszaniu jest drugie dno i chodzi o prywatne sprawy sponsora od kampanii!!!!
  wk / 2018-10-23 08:06 31 [+] 25 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Ja
  Popieram i oddam głos "wodę" z mózgu nie dam sobie robić,
  Ja / 2018-10-23 08:33 19 [+] 30 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Wysoka frekwencja
  Wysoka frekwencja była bo ludzie widzą jak tragicznie jest zarządzana Nasza Gmina i CHCĄ TO ZMIENIĆ. Cała Palestyna i urzędnicy mają ciepło w gaciach.
  kula / 2018-10-23 08:34 40 [+] 29 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
  • ?
   Frekwencja była wysoka, ale zawsze może być jeszcze wyższa. Wyjaśnij proszę jeszcze, co wg Ciebie znaczy, że "PALESTYNA ma w gaciach" ?
   A / 2018-10-23 10:04 24 [+] 24 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Przyjrzyj na oczy Gmino
  Panie Burmistrzu trzymam kciuki i mam nadzieję że wygra Pan 2 turę. Ludzie są ślepi nie mają pojęcia o polityce tak jak Pan i myślą że przyjdzie taki Pan Stapiński człowiek który był radnym przychodził na sesje jadł paluszki wypił kawę i wielki samorządowiec z niego który chce zarządzać gminą. Takie doświadczenie zbiera się od lat tak jak Pan Józef który pełnił różnego rodzaju funkcje ma wyrobione znajomości wie gdzie uderzyć i do kogo pójść żeby coś załatwić. Panu Stapińskiemu nie wystarczy na to nawet 5 lat żeby nauczyć się dojrzałej polityki nie ukrywajmy tego. Zobaczycie że niczego nie zrealizuje no może otworzy szlaban koło gminy jak obiecuje bo w tym nie ma nic trudnego. Ludzie myślcie realnie bo stracicie tylko 5 lat a Wy myślicie żeby tylko odsunąć doświadczonego polityka bo jesteście zazdrosni że ktoś pełni tyle lat funkcję. Myślcie RACJONALNIE nie dajcie nabrać się na obietnice które są bez pokrycia.
  ANDRZEJ BRZOZÓW / 2018-10-23 09:23 24 [+] 30 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • NIE
  Napewno zaglosuje ale na Stapinskiego. Zaklinanie rzeczywistosci przez troli i urzedasow juz niczego nie zmieni.
  Zbyszek / 2018-10-23 11:17 26 [+] 33 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Zbyszek
  NA PEWNO to Ty masz problemy z poprawną pisownią to już wiemy. Zaklinanie to Ty może w domu masz przez żonę. Głosuj na kogo chcesz mało kogo to interesuje. Jak masz coś mądrego do powiedzenia to pisz a jak nie to lepiej nie rób z siebie idioty.
  ANDRZEJ BRZOZÓW / 2018-10-23 11:38 19 [+] 30 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • brzozowiak
  koniec ery Rzepki musi nastąpić i nastąpi to w drugiej turze, ludzie widzą co. się dzieje, co musiało być wybudowane zostało, a reszta w dupie byleby wziąść należność i nabić swoim. srajcie w gacie, ale bez głupich komentarzy na Pana Szymona jak Rzepka rządził było ok, czas na zmianę, wszystko ma. swój kres
  Brzozowiak / 2018-10-23 11:58 22 [+] 28 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Brzozowiak
  Po tym co piszesz to nie leży Ci dobro gminy i Brzozowa tylko żal Ci stanowisk... myślisz że ktoś sra w gacie bo Stapiński może wygrać wybory? Jeżeli ktoś jest dobrym urzędnikiem i robi to co do niego należy to ma się bać zmiany? Zmień nastawienie i patrz realnie a nie bądź zazdrosny... zapracuj na dobre stanowisko i nie patrz na to że Pan Stapiński wygra wybory i coś Ci załatwi bo On sam nigdy nie widział pracy...już nie mówiąc o zarządzeniu.
  ANDRZEJ BRZOZÓW / 2018-10-23 12:50 22 [+] 24 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Andrzej
  Idiote to Ty robisz z siebie wypisujac te bzdety. Mokro Ci sie zrobilo co? Spiesze Cie pocieszyc. Do drugiej tury niedaleko. STAPINSKI BEDZIE BURMISTRZEM a Ty zapewne stracisz ciepla posadke. A nie wroc. NAPPEWNO, NA PEWNO stracisz te posadke! Ha Ha Ha .
  Zbyszek / 2018-10-23 13:08 21 [+] 23 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Zbyszek
  Po tym co piszesz widać że jesteś bardzo prosty i pewne rzeczy są trudne do zrozumienia dla Ciebie. O moją posadkę to Ty się nie martw bo nie jest związana z Brzozowem ani z Panem Burmistrzem. Tylko tak prosty człowiek jak Ty myśli że każdy kto tutaj pisze ma stanowisko od Burmistrza. Jestem człowiekiem niezależnym który docenia to jakim człowiekiem jest Burmistrz i jak dużo zrobił podczas swoich kadencji.
  ANDRZEJ BRZOZÓW / 2018-10-23 14:02 18 [+] 29 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Anna
  Media stojące za jeszcze panującym... az sie nie chce czytać tego wazeliniarstwa. Od wczoraj w Brzozowie zapanowała radość i nadzieja na zmianę. Ciezko uwierzyć jak ludzie sie cieszą z wyniku wyborów. Tylko w urzedzie żałoba...
  Anna / 2018-10-23 14:06 26 [+] 20 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Anno
  Jeżeli nie da się czytać to nie wchodź i nie czytaj...to nie jest wazeliniarstwo tylko prawda która Cię boli i której przypuszczam nie potrafisz zrozumieć. Jesteś następną osobą która pisze o urzędzie i ludziach tam pracujących. Masz jakieś konkrety czy tylko ludzie w urzędzie wam utkwili i to was najbardziej boli?
  OleK / 2018-10-23 15:33 21 [+] 25 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • End
  https://www.youtube.com/watch?v=QD-47tA8t1k&list=RDGMEMY3t1ZZ-xfPdaG6Z3GPXZHQ&start_radio=1
  BG / 2018-10-23 21:03 21 [+] 23 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Ech
  Niektórzy zaczynają się chwalić że 100 też ich uszczęśliwila za glosowanie
  Nick / 2018-10-24 09:53 22 [+] 22 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • edrftgh
  widzę że pan bocheński właściciel iwoniczanki sponsorując kampanię wyborczą stapińskiego nieźle się ustawił i teraz obsadza stanowiska swoimi ludźmi. sam został doradzą finansowym czy jak to zwać pana stapińskiego. kolega Irzyk został prezesem PGK a przecież ma własną dobrze zarabiającą firmę, teraz zajmuje się nią jego syn. We dworku w grabownicy odbywały się wszystkie spotkania nowej władzy (wiadomo kto jest właścicielem dworku). Właściciel iwoniczanki uratował swoją firmę pozbawiając mieszkańców wody która miała być z nowych odwiertów. tylko patrzeć kiedy zaczną ją butelkować i sprzedawać. o nowej oczyszczalni możecie też już zapomnieć, jak i o nowych miejscach pracy z PSZOKU, a przez jego brak płacimy najwięcej za odbiór śmieci, można by pisać w nieskończoność ale mam jeszcze inne wolne wieczory na to.
  hfg / 2019-03-12 20:59 6 [+] 5 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.