Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Metamorfoza Pani Agnieszki w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Sanoku

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Metamorfoza Pani Agnieszki w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Sanoku

Pani Agnieszka, to przykład na to, że upór i dążenie do celu przynoszą wielkie rezultaty. Dzięki przestrzeganiu diety i zaleceń dietetyka Projekt Zdrowie udało jej się zgubić 28 kg !

Pani Agnieszka sama niedowierza: " Tak jak obiecałam, przesyłam zdjęcia, ciężko było znaleźć jakieś starsze, bo niechętnie się fotografowałam. Jak sama patrzę na te zdjęcia to jakiś kosmos, ale udało się!!!”. Nasza Bohaterka zmieniła wygląd, styl ubierania, styl myślenia i życie. Pani Agnieszce serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką Centrów Dietetycznych Projekt Zdrowie.

Projekt  Zdrowie czyli Polskie Centra Dietetyczne to:

1. Diety odchudzające i nie tylko, zawsze  dobrane do stanu zdrowia.
2. Z suplementami  lub  bez  suplementów.
3. Dla osób  zdrowych, jak i z chorobami. 
4. Dla sportowców, dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących.
 
Po prostu - diety dla wszystkich chcących zachować dobre zdrowie!
Suplementy czy dieta?

Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji albo firma oferująca kurację suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone. 

Na szczęście, na ratunek przychodzi  Projekt Zdrowie  – pierwsze, w pełni polskie Centrum Dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu. 


Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie  jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, alergików, a także sportowców, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Co? Gdzie? Kiedy? I za ile?

Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz porady dietetyka, przyjdź do nas! Pakiet podstawowy z dietą już od 79 zł!

SANOK
ul. Mickiewicza 36
tel. 889 721 295
www.projektzdrowie.info
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.