Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Dzień Matki w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie [FILM HD]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Dzień Matki w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie [FILM HD]

Dnia 26 maja wszystkie Mamy obchodziły swoje święto jakim jest Dzień Matki. Z tej właśnie okazji dzieci z najstarszych grup Przedszkola Samorządowego nr 2 im. M. Konopnickiej w Brzozowie (gr. VII „Jagódki”, VI „Wędrowniczki” oraz III „Biedronki”) zorganizowały dla swoich Mam montaż słowno–muzyczny, który odbył się dnia 25 maja w kościele parafialnym w Brzozowie, bezpośrednio przed nabożeństwem majowym.

Przedszkolaki poprzez wiersze, piosenki i czułe słowa przekazały jak bardzo kochają swoje Mamy, a także oddały cześć Matce Bożej – Matce wszystkich ludzi. Swoimi słowami nasi podopieczni wyrazili dowód wdzięczności i szacunku należny każdej matce. Po występie starszaków, swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dzieci z kółka muzycznego pod kierunkiem pani Anny Rzepki. Piękny śpiew małych artystów wzbudził podziw wśród wszystkich zgromadzonych na uroczystości i w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia.

Dzieci z młodszych grup naszej placówki („Krasnale”, „Muzykanci” oraz „Pszczółki”) pod kierunkiem swoich wychowawczyń i w obecności zaproszonych Rodziców świętowały Dzień Mamy i Taty w przedszkolu w dniach od 22-24 maja.

Przedszkolaki z wszystkich grup recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły tańce i przedstawiały inscenizacje w sali widowiskowej naszego przedszkola. Każda grupa przygotowała występ według innego, dostosowanego do możliwości dzieci scenariusza. Nasi podopieczni z pełnym przejęciem podziękowali Rodzicom za wprowadzanie ich w świat, troskę, miłość i odpowiedzi na tysiące pytań. Przybyli Goście z dumą i ze wzruszeniem słuchali swoich pociech oraz promieniowali radością. Nie brakowało okazjonalnych wierszy, a po zakończonej części artystycznej Rodzice otrzymali laurki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci.

Podkreślić należy, iż Dzień Matki jest dniem ważnym nie tylko dla Rodziców, ale także dla dzieci. Jest to dzień, kiedy mogą one wyrazić swoją miłość. Pamiętajmy, by już od najmłodszych lat uczyć dzieci, aby swoje Mamy szanowały i kochały nie tylko podczas ich święta, ale także na co dzień…
 

Aby obejrzeć film w jakości HD prosimy kliknąć w kółko zębate - jakość - 1080p
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.