Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Utrudnienia w ruchu związane z jutrzejszą procesją

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Utrudnienia w ruchu związane z jutrzejszą procesją

Jutro policjanci zabezpieczą przemarsz procesji związanej z obchodami Bożego Ciała. Największych utrudnień możemy się spodziewać w godzinach od 11 do 12. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestników uroczystości, ruch na kilku sanockich ulicach zostanie wstrzymany. Policjanci będą kierować na objazdy.

Główne uroczystości Bożego Ciała w Sanoku rozpoczynają się jutro o godz. 10. w Kościele pw. Chrystysa Króla w Sanoku. Po mszy uczestnicy procesji przejdą następującymi ulicami: Jana Pawła II, Staszica, Mickiewicza, Piłsudskiego przy Kościele pw. Przemienienia Pańskiego, gdzie nastąpi zakończenie uroczystości.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wiernym uczestniczącym w procesji, niezbędne będzie chwilowe wstrzymanie ruchu pojazdów na wymienionych ulicach. Policjanci będą wskazywać kierującym objazdy. Po uroczystościach ruch będzie odbywał się bez zakłóceń.


Ponadto apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę oraz do pieszych o bezpieczne poruszanie się po drogach. Przypominamy również rodzicom o właściwej opiece nad dziećmi, zwłaszcza podczas procesji oraz spacerów po głównych ulicach i drogach powiatu.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.