Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zielone wzgórza nad Soliną [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Zielone wzgórza nad Soliną [ZDJĘCIA]

W dniach od 13 do 15 maja, grupa 42 uczniów Szkoły Podstawowej im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu, brała udział w wycieczce nad Zalew Soliński. Wyjazd odbył się już kolejny raz w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki.

Dzieci miały możliwość  korzystania z rowerków wodnych i kajaków, uczyły się bezpiecznego zachowania nad wodą a dzięki panującej dyscyplinie i współpracy znakomicie się przy tym bawiły. Cała grupa brała również udział w rejsie statkiem po Zalewie Solińskim i  wspólnych ogniskach na terenie gospodarstwa agroturystycznego. Nie zabrakło wspólnego wyjścia na pizzę czy lody. Najmłodsi uczniowie z klasy IV, dla których był to pierwszy wyjazd bez rodziców z pewnością zapamiętają wycieczkę ze starszymi kolegami jako znakomitą przygodę. Mam nadzieję, że nasz wyjazd przyczyni się do dalszego rozwoju zainteresowań sportowych i turystycznych naszych uczniów, „zaszczepi” w nich chęć poznawania naszego pięknego regionu. Wycieczka spełniła wszystkie zamierzone cele łącząc naukę, zabawę, integrację i odpoczynek.

Za opiekę nad dziećmi oraz bardzo dobre wypełnianie obowiązków opiekuna wycieczki dziękuję Pani Beacie Konieczny wychowawczyni klasy III GM, Pani Marii Pelc wychowawczyni klasy VI SP oraz Panu Lesławowi Błażowi  nauczycielowi historii.


Za umożliwienie naszego wyjazdu oraz zaakceptowanie celów wycieczki dziękuję Pani Dyrektor Zuzannie Konieczny.

W imieniu własnym, opiekunów oraz wszystkich dzieci biorących udział w wyjeździe dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów transportu.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.