Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Zatrzymano pierwsze osoby podejrzewane o udział w sobotniej bijatyce

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Zatrzymano  pierwsze osoby podejrzewane o udział w sobotniej bijatyce

W sobotę wieczorem na rynku w Rzeszowie doszło do awantury z udziałem kilkudziesięciu osób. Jak ustalili policjanci, starli się ze sobą pseudokibice rzeszowskich klubów. Wyjaśniający okoliczności zdarzenia policjanci zidentyfikowali pierwszych uczestników zajścia, zatrzymali również trzy osoby.

W sobotę po godz. 21 na rzeszowski rynek przyszła grupa około 50 mężczyzn, część z nich usiadła przy stolikach. Po kilkunastu minutach na rynku pojawiła się druga, mniejsza grupa, około 30 osób.  Między tymi grupami doszło do burdy, która trwała około 2 minut. Po tym czasie na rynku interweniowali policjanci. Na widok funkcjonariuszy osoby rozbiegły się.

Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim ustaleniem tożsamości uczestników awantury, zajęli się policjanci z komendy miejskiej. Uczestniczący w zajściu to osoby związane ze środowiskiem pseudokibiców rzeszowskich klubów piłkarskich.


Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania monitoringu. W chwili obecnej znana jest już tożsamość kilkunastu z nich. Dzisiaj policjanci zatrzymali pierwsze osoby podejrzewane o udział w zdarzeniu. To mieszkańcy Rzeszowa w wieku 20, 23, 26 lat. Policjanci dalej pracują nad ustaleniem tożsamości innych uczestników burdy.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.