Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Utrudnienia związane z " Międzynarodowym Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim" [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Utrudnienia związane z " Międzynarodowym Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim" [ZDJĘCIA]

W najbliższy weekend na trasie Załuż - Tyrawa Wołoska odbędą się wyścigi samochodowe. W związku z zawodami nastąpi zmiana organizacji ruchu. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.

W dniach 12 i 13 maja br. w godz. 6.30 - 19.00 na drodze krajowej nr 28 na odcinku Załuż - Tyrawa Wołoska odbędzie się wyścig "I i II Rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 44 Międzynarodowego Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego"W czasie odbywania się zawodów droga będzie nieprzejezdna. Ruch samochodów osobowych oraz ciężarowych o nośności do 10 ton zostanie skierowany na drogi objazdowe, natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

Proponowane objazdy:
  1. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa) - początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza), dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
  2. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) - początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić  w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej - dalej tak jak w punkcie powyżej.
  3. objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok - kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
  4. objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka - początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.


 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku będą kierować ruchem, udzielać informacji oraz dbać o ład i porządek przez cały czas trwania zawodów.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.