Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Konkurs dla mieszkańców Gminy Brzozów

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Konkurs dla mieszkańców Gminy Brzozów

Dofinansowanie do wymiany starych pieców, kotłów grzewczych na paliwa stałe, na nowe kotły o sprawności powyżej 90% na gazowe, biomasę lub ekogroszek.

Burmistrz Brzozowa ogłasza konkurs dla mieszkańców Gminy Brzozów zainteresowanych uczestnictwem w projekcie pn. „Wymiana indywidualnych źródeł ciepła na wysokosprawne lub/i niskoemisyjne dla gospodarstw domowych na terenie Gminy Brzozów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, OŚ PRIORYTETOWA III DZIAŁANIE 3.3 Poprawa Jakości Powietrza PODDZIAŁANIE 3.3.1 Realizacja planów niskoemisyjnych (wymiana nieefektywnych kotłów na paliwa stałe na: kotły gazowe lub kotły opalane biomasą: pellet drzewny i zrębki drzewne, drewno) PODDZIAŁANIE 3.3.2 Redukcja emisji (wymiana nieefektywnych kotłów na paliwa stałe na automatyczne kotły na ekogroszek), maksymalny poziom dofinansowania 85% kosztów kwalifikowanych.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miejskim w Brzozowie ul. Armii Krajowej 1, pokój nr 14 (parter) - od dnia 26 kwietnia do 16 maja 2018 r., od godz. 8:00 do 14:30.
 

Wszystkie niezbędne informacje, w tym komplet dokumentów do pobrania, umieszczone są na stronach: www.brzozow.pl (Aktualności, oraz zakładka „Dofinansowanie do wymiany kotłów grzewczych"; www.brzozow.bip.gov.pl zakładka „Konkursy"). Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Brzozowie w pok. Nr 14 (parter) tel. 13 306 10 66.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.