Dzisiaj jest: 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Projekt edukacyjny gimnazjalistów z Turzego Pola [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Projekt edukacyjny  gimnazjalistów z Turzego Pola [ZDJĘCIA]

Uczniowie II klasy Gimnazjum z Turzego Pola przygotowują projekt o nazwie „Bądź fit - trenuj w domu”. Harmonogram jego realizacji obejmował wyjazd do Brzozowa i spotkanie w sklepie ze zdrową żywnością, suplementami diety i odżywkami dla sportowców, dokumentację fotograficzną oraz wywiad.

28 grudnia gimnazjaliści odwiedzili sklep NEW-FIT zajmujący się sprzedażą suplementów diety oraz odżywek dla sportowców i aktywnych fizycznie. Pan Mateusz Ścibor przyjął nas bardzo serdecznie. Już na wstępie naszego spotkania jasno powiedział o tym, że suplementacja to jedynie uzupełnienie diety. Głównie należy pamiętać o odpowiednim treningu, regeneracji i zbilansowanym odżywianiu. Odpowiednia dieta jest fundamentem każdego sportu a suplementy są jedynie dodatkiem, który zapobiega ewentualnym niedoborom składników odżywczych. Dzieci miały możliwość zadawania pytań i rozmowy z człowiekiem, który na co dzień zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale doradztwem w zakresie stosowania suplementów.

Tego samego dnia spotkaliśmy się z Panią Angeliką Duplagą w sklepie ViVio. Tutaj dzieci zostały zapoznane z ofertą firmy Pana Radosława Witka i jej produktami. Pani Angelika , która zajmuje się sprzedażą zdrowej żywności jest również instruktorem zumby. Już niebawem bo 7 stycznia, wspólnie ze sztabem WOŚP zapraszała nas na trzygodzinny maraton ZUMBA FITNESS do Krosna gdzie będzie prowadziła zajęcia.


Nasze spotkanie w Brzozowie poszerzyło wiedzę uczniów na temat zależności jakości i ilości spożywanego pożywienia a naszym samopoczuciem , kondycją i sprawnością fizyczną.

Dziękujemy za poświęcony czas oraz bardzo miłe spotkanie Pani Angelice Dupladze i Panu Mateuszowi Ściborowi.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.