Dzisiaj jest: 15.2.2019, imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy

Uwaga kierowcy! Noga z gazu

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
Uwaga kierowcy! Noga z gazu

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę na drogach! Zimno, mokro i ślisko – to wszystko wpływa znacząco na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Rano 33-letni kierujący stracił panowanie nad swoim autem, wpadł w poślizg i jazdę zakończył w przydrożnym rowie.

Dzisiaj po godzinie 6, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ustrzykach Dolnych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierujący, 33-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył samochodem w mostek i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Podróżował sam.


Policjanci przypominają, padający i zalegający śnieg powoduje, że nawierzchnia jezdni jest śliska, oblodzona i powoduje  jednocześnie zmniejszoną przyczepności kół pojazdu podczas jazdy. W takich warunkach atmosferycznych niedostosowanie prędkości do warunków drogowych może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.