Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

73-letnia rowerzystka została potrącona. Pomocy udzielili kobiecie policjanci

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!
73-letnia rowerzystka została potrącona. Pomocy udzielili kobiecie policjanci

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie w Krośnie. Kierujący citroenem potrącił 73-letnią rowerzystkę. Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili policjanci. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godz. 11, na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej z Walslebena w Krośnie. 42-letni kierujący citroenem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, na skutek czego doszło do jej potrącenia.

Leżącą na jezdni rowerzystkę zauważyli policjanci wydziału patrolowego krośnieńskiej komendy. Wracali z interwencji i najechali na zdarzenie. Niezwłocznie udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie oraz zabezpieczyli miejsce wypadku do czasu przyjazdu pozostałych służb. W oczekiwaniu na powiadomiony zespół ratownictwa medycznego, zatamowali obfity krwotok u poszkodowanej oraz założyli opatrunek. Po dotarciu karetki pogotowia, 73-latka została przekazana ratownikom.


Profesjonalnie udzielona pierwsza pomoc przez krośnieńskich policjantów stanowi przykład wysokiego poziomu wyszkolenia zawodowego funkcjonariuszy oraz modelowej współpracy służb ratunkowych w sytuacji zagrożenia życia ludzkiego.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.