Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

II Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie w Brzozowie [ZDJĘCIA]

Dodano: 8 lat temu
Redakcja poleca!

W sobotę 16 czerwca 2016 roku gościliśmy łuczników województwa podkarpackiego w ramach cyklu Pucharu Okręgu na zawodach w Brzozowie. Wystartowało 88 zawodników z 8 klubów podkarpackich. Z naszej gminy wystartowali łucznicy z klubu UKS Górnik Humniska i ŁKS Sagit Humniska.

W kategorii dziecko młodsze strzelano z 15 i 10 m.
Oliwia Ryba (Górnik) zajęła 3 miejsce, a Patryk Woś (Sagit) 5 miejsce.

W kategorii dziecko starsze strzelano z 25, 20, 15, 10 m.
Mazur Aleksandra (Górnik) zajęła 5 miejsce, Warchałowska Adrianna ( Górnik) zajęła 8 miejsce oraz Konieczko Karolina (Górnik) zajęła 9 miejsce.

W kategorii młodzik strzelano z odległości 40 i 20 m.
Ewa Janocha (Sagit) zajęła 3 miejsce.

W kategorii kadet (juniorzy młodsi) strzelano 2 x 60m.
Wiktoria Toczek i Dawid Lasek zwyciężyli w kwalifikacjach jak i również w pojedynkach. Kacper Kij i Patrycja Piotrowska zajęli 4 miejsce, Konrad Kij zajął 5 miejsce.
W kategorii OPEN strzelano 2x 70 m.

Zwycięzcami w tej kategorii po kwalifikacjach i pojedynkach zostali Mateusz Ryba i Aleksandra Ryba. 2 miejsce zajęła Agata Ryba, 3 miejsce przypadło Kindze Kindlarskiej, natomiast 5 miejsce zajął Jerzy Puchyr.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, PBS Brzozów, firmom- Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, PZU Życie Rzeszów, Cukiernia Wacława Bieńczak bez ich wsparcia nie było by sukcesów.