Dzisiaj jest: 1.3.2024, imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

Zderzenie audi z peugeotem na jednej z krośnieńskich ulic [ZDJĘCIA]

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Zderzenie audi z peugeotem na jednej z krośnieńskich ulic [ZDJĘCIA]

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną zderzenia audi z peugeotem w Krośnie. W kolizji ucierpiała pasażerka podróżująca jednym z samochodów. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło 29 listopada po godz. 18, na ulicy Niepodległości w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 25-letni kierujący audi najechał na tył peugeota, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

W zdarzeniu ucierpiała pasażerka podróżująca peugeotem. Obrażenia, jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Kierujący byli trzeźwi. Na czas prowadzonych działań ratowniczych, ruch na tym odcinku drogi był utrudniony.

Zimowa aura powoduje, że warunki podróżowania po drogach regionu są trudne. Ponadto, w najbliższych dniach prognozowane są dalsze opady śniegu i deszczu ze śniegiem, dlatego apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania na drodze. Przypominamy pieszym o obowiązku noszenia odblasków, a zmotoryzowanym o dostosowaniu prędkości do panujących warunków.