Dzisiaj jest: 1.3.2024, imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

Potrącenie 17-latka na przejściu dla pieszych [ZDJĘCIA]

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!
Potrącenie 17-latka na przejściu dla pieszych [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Żółkiewskiego w Krośnie. Kierująca oplem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrąciła nastolatka. 17-letni poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 16.30, na ulicy Żółkiewskiego w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letnia kierująca oplem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrąciła 17-latka. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Szybko zapadający zmrok i intensywne opady deszczu powodują, że warunki podróżowania po drogach regionu są trudne. Ponadto, w najbliższych dniach prognozowane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem, dlatego apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania na drodze. Przypominamy pieszym o obowiązku noszenia odblasków, a zmotoryzowanym o dostosowaniu prędkości do panujących warunków.
Źródło: KMP Krosno