Dzisiaj jest: 2.5.2024, imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Podsumowanie sportowego osiągnięcia brzozowskich strażaków [ZDJĘCIA]

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

17 lipca br. w Komendzie Powiatowej PSP w Brzozowie odbyło się spotkanie podsumowujące występ strażaków (sportowców) Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie w XXI Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym.

W spotkaniu udział wzięli: starosta brzozowski Zdzisław Szmyd, komendant powiatowy PSP w Brzozowie st. bryg. Krzysztof Folta wraz z zastępcą bryg. Bogdanem Biedką oraz strażacy biorący udział w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym. Zawody odbyły się 31 maja w Rzeszowie i 4 czerwca w Baranowie Sandomierskim, na których reprezentacja KP PSP w Brzozowie zajęła bardzo dobre II miejsce w klasyfikacji generalnej i zdobyła wicemistrzostwo województwa.

Ponadto kpt. Wojciech Haduch zdobył mistrzostwo województwa w pożarniczym torze przeszkód 100 m osiągając historyczny sukces brzozowskich strażaków. Starosta pogratulował zawodnikom osiągniętego wyniku i przekazał strażakom nagrody rzeczowe, a komendant powiatowy PSP w Brzozowie wręczył staroście pamiątkowy medal wicemistrzostwa województwa podkarpackiego strażaków PSP w Sporcie Pożarniczym.

Opracowanie: kpt. Wojciech Sobolak/ KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: Stanisław Cyparski/ Starostwo Powiatowe w Brzozowie
Źródło: Starostwo Powiatowe w Brzozowie