Dzisiaj jest: 11.8.2022, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Policjanci uratowali mężczyznę

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Policjanci uratowali mężczyznę

Brzozowscy policjanci uratowali 37-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie chciał targnąć się na własne życie. Profesjonalna, a przede wszystkim szybka reakcja funkcjonariuszy, zapobiegła tragedii. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek po godz. 10, policjanci z Brzozowa zostali poinformowani, że w rejonie zalewu w miejscowości Blizne ma znajdować się mężczyzna, który prawdopodobnie chce targnąć się na swoje życie.

Mundurowi natychmiast udali się we wskazany rejon i przeszukiwali najbliższą okolicę.

Okazało się, że 37-latek przebywał na terenie Starej Wsi. Funkcjonariusze ruchu drogowego odnaleźli go w znacznej odległości od zabudowań. Mężczyzna leżał w zaroślach, nie był w stanie w logiczny sposób wytłumaczyć policjantom dlaczego znajduje się w tym miejscu.

Dyżurny na miejsce wezwał karetkę pogotowia ratunkowego. 37-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach.
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.