Dzisiaj jest: 29.6.2022, imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

59-latka kierująca citroenem wjechała do rowu

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
59-latka kierująca citroenem wjechała do rowu

Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, w którym kierująca citroenem wjechała do przydrożnego rowu. Jak się okazało, 59-latka miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierującej zostało zatrzymane prawo jazdy. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Wczoraj po godz. 18, dyżurny ropczyckiej policji otrzymał zgłoszenie, że w przydrożnym rowie w miejscowości Olchowa znajduje się samochód, którego kierująca prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Jak się okazało, pojazdem kierowała 59-letnia mieszkanka gminy Iwierzyce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca cofając pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęści jej i pasażerowi nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującej ponad promil alkoholu.

59-latce zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna. Wkrótce kobieta oprócz jazdy w stanie nietrzeźwości, odpowie także za spowodowanie kolizji.
Źródło: KPP Ropczyce
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.