Dzisiaj jest: 15.6.2021, imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Rusza III edycja programu stażowego Śnieżki

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Rusza III edycja programu stażowego Śnieżki

W polskich spółkach Grupy Śnieżka ruszyła rekrutacja na płatne staże w ramach III edycji „Spektrum”. Tym razem na studentów i absolwentów czeka jedenaście miejsc, a na część z nich – praca pod okiem opiekunów, którzy znaleźli zatrudnienie w Śnieżce po zakończeniu pierwszej edycji programu. Rekrutacja potrwa do końca maja.

Program stażowy Śnieżki,wzorem poprzednich edycji, będzie trwał 3 miesiące – od początku lipca do końca września. Mogą wziąć w nim udział zarówno studenci ostatnich lat, jak i absolwenci w ciągu dwóch lat po skończeniu studiów. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w jednym z dziewięciu obszarów: księgowość, badania i rozwój (2 miejsca), transformacja cyfrowa i IT (2 miejsca), obsługa klienta krajowego w zespole e-commerce, sprzedaż eksportowa, marketing strategiczny (w zespolepricingu i zarządzania przychodami), dane i analityka, spedycja, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Dział sprzedaży eksportowej przyjmie stażystę w Warszawie, a pozostałe zespoły – w Brzeźnicy w województwie podkarpackim.Staże odbędą się stacjonarnie w biurach Śnieżki z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Rekrutacja potrwa od5 do 31 maja.

Zeszłoroczna edycja „Spektrum” ponownie zakończyła się sukcesem. Zagwarantowaliśmy wszystkim stażystom nowe doświadczenia zawodowe, a kilku z nich, po zakończeniu programu, na stałe dołączyło do naszego zespołu. Oprócz dbałości o wysoce merytoryczny aspekt programu, ze względu na pandemię, szczególny nacisk położyliśmy także za zasady bezpieczeństwa. Podobne podejście będzie nam towarzyszyć również w tym roku. Dzięki temu studenci i absolwenci zyskają szansę na rozwój w bezpiecznym środowisku – mówi Patrycja Radwańska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi Śnieżka SA.


Korzyści już na starcie i szansa na zatrudnienie

Program stażowy Śnieżki chwalą jego dotychczasowi uczestnicy – zeszłoroczna II edycja została pozytywnie oceniona w końcowych ankietach. Co roku wzrasta też liczba kandydatów, którzy po odbyciu stażu dostają możliwość związania swojej kariery zawodowej ze Śnieżką. Opiekunami części uczestników III edycji „Spektrum” będą osoby, które taką decyzję podjęły dwa lata wcześniej.

Do podjęcia stażu zachęcają nie tylko dobre opinie starszych kolegów, lecz także szereg benefitów. Poza umową o praktykę absolwencką i wynagrodzeniem, stażyści mogą liczyć na pakiet ciekawych szkoleń oraz dofinansowanie dojazdów i posiłków. Na koniec współpracy dostaną również feedback rozwojowy poparty badaniem kompetencji, a ponadto certyfikat ukończenia programu stażowego w Śnieżce.Tradycyjnie najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie w spółkach Grupy Śnieżka.

Więcej o rekrutacji, programie oraz dotychczasowych jego uczestnikach dowiedzieć się można na stronie https://dlastudenta.sniezka.pl/.
Źródło: Informacja Prasowa
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.